x-kom hosting

i7-6700k

Szerlat
utworzono
utworzono

Witam swiezo co zakupilem procesor i7-6700k , jest juz u mnie.

 

Znajomy mi mowil abym zalatwil sobie paste do procka bo niby bedzie lipa i bedzie osiagal 100 C

 

Mam chlodzenie boxowe i jestem w tym zielony moze mi ktos wytlumaczyc po co ta pasta i czy jest konieczna?

Youki
komentarz
komentarz

Na procesor należy nałożyć paste termo przewodzącą. Pasta  ma za zadanie wypełnić mikro szczeliny i ułatwić transport ciepła pomiędzy coolerem i procesorem. 

Wystarczy coś pokroju SilentiumPC Pactum PT-2 https://www.komputronik.pl/product/314485/silentiumpc-pactum-pt-2.html

rafalluz
komentarz
komentarz

Jeśli kupiłeś chłodzenie boxowe i procesor w stanie nowym i go nie instalowałeś, jest na chłodzeniu nałożona pasta. Wtedy je po prostu zakładasz.

 

W przeciwnym razie musisz się w takową wyposażyć, przed aplikacją zmywając resztki starej z chłodzenia i procesora.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.