x-kom hosting

Losowy BSOD

michalg148
utworzono
utworzono

Witam

od kilku dni męczy mnie pewien BSOD , pojawia sie całkowicie losowo, zaczeło sie to około 2 tyg po tym jak windows nie wykrywal nagrywarki i HD tune wykrywalo 1 dysk jako padniety, po wymianie kabli i przepieciu do innych portow sytuacja sie poprawila. Aktualnie HD Tunie widzi dyski jako ok, nie wyswietla tylko informacji na jednym. Dyski przeanalizowane, procesor i grafika były grzane w OCCT, ramy sprawdzone memtest86+, sterowniki wraz w indowsem aktualne.

 

Windows 7 64

i5 6500

GTX 950

2X4GB DDR4 XYPERX

MSI H170 GAMING M3

ANTEC 500W

Dyski na ss

 

dodaje tez plik dmp

090517-6692-01.dmp

1.png

2.png

3.png

Youki
komentarz
komentarz

Nie masz więcej plików dmp?

Jakieś software do płyty masz zainstalowane?

Jaki masz program AV?

Aktualizacje z Windows Update wgrane?

michalg148
komentarz
komentarz

Ogólnie mam 3 pliki a BSOD byl 5 albo 6 razy

 

Wszystko zainstalowane, system działał stabilnie 5lat, aktualnie posiadam Bitdefendera, aktualizacje wgrane.

090517-6692-01.dmp

090617-6458-01.dmp

090617-7956-01.dmp

Youki
komentarz
komentarz

Sprawdź czy w lokalizacji C:\\Windows\system32 masz folder bddci.

Problemem jest sterowniki bddci.sys tylko nie mam kompletnie pojęcia od czego to jest, w żadnej bazie tego nie spotkałem, internet też milczy.

Sprawdź czy w trybie awaryjnym z dostępem do sieci problem też będzie występować.

W normalnym profilaktycznie wyłącz bitdefendera.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.