x-kom hosting

telefon do 1000 zł

Nordra
utworzono
utworzono

Po konsultacji z rodziną mogę wybrać telefon do 1000 zł czy istnieje jakiś z 4 GB RAM i procesor 8 rdzeniowy 

Chciałbym żeby był szybki internet 

I służył do grania na emulatorze epsxe 

z góry dziękuję za sugestie :)

piwot
komentarz
komentarz

Jeśli chcesz telefon do grania to może zamów z Chin Mi5 badź mi5s? Będzie 3GB ram ale procesor snapdragon 820 zrobi zrobote. Ma 4 rdzenie ale to jeden z najelpszych procesorów na rynku. Ew. możesz poszukać i kupić w PL.

 

Jeśli jednak chcesz 4GB ram to możesz kupić na allegro leeco cool 1

Nordra
komentarz
komentarz (edytowane)

zmiana planów smartfon może być do 2000 zł :D

co myślisz o samsung galaxy s7 albo one plus 5

wybrałbym to drugie większe parametry

Edytowane przez Nordra
piwot
komentarz
komentarz

A ja za 2000zł wziął bym LG G6 albo Huawei p10

Nordra
komentarz
komentarz (edytowane)

czy gry takie jak asphalt 8 na huawei się zacinają?

P.s a Samsung Galaxy S8? 

Edytowane przez Nordra
piwot
komentarz
komentarz

P10  powinien bez problemu uciągnąć nawet najbardziej wymagające gry. Pooglądaj na yt na pewno ktoś nagrał testy w grach.

 

S8 zdecydowanie wykracza poza Twój budżet. Ale jeśli pytasz to nadmienię, że to świetny telefon, jeden z najlepszych na rynku ale przy wyborze tej słuchawki bardzo liczą się indywidualne preferencje. Główną z nich jest to czy tolerujesz zagięty ekran. Dla wielu to ogromny minus.

Nordra
komentarz
komentarz (edytowane)

ok to konkurenci hawuei vs honor 8 pro ?

chyba ten drugi bo ma większe parametry

Edytowane przez Nordra
Nordra
komentarz
komentarz (edytowane)

znalazłem konkurent heawei p10 czy xperia xz premium albo honor 8

wybieram xperia xz ale nie wiem czy po zriobieniu roota mogę używać ps3 go podłączyć przez usb :/

nikt nic nie wie chodzi mi żeby przez sixasis controller działało po zrobieniu roota

Edytowane przez Nordra
Nordra
komentarz
komentarz

nikt nic nie wie :(? tak to bym brał w ciemno

Nordra
komentarz
komentarz

Popatrzyłem recenzje na xiaomi mi6 zdecydowałem się jednak go kupić bo jest tani dobry procesor

Tylko czy można podłączyć pada ps3 przez przejściówke? 

Oxygen_pl
komentarz
komentarz

Xiaomi Mi6 w tej kwocie będzie chyba najbardziej wydajny, na minus w porównaniu do Lg G6 czy Galaxy S7 na pewno aparat i jakość zdjęć czy też jakość  samego wykonania.  Z innych bardzo ciekawych propozycji Honor 9 także powinien spełnić Twoje oczekiwania.

Nordra
komentarz
komentarz (edytowane)

zmieniłem na sony xperia xz premium podobno lepszy od chińskich gówien które serwują sony był i jest najlepszy :)

Edytowane przez Nordra
piwot
komentarz
komentarz

Hehe, sony takie dobre a wygląda jak telefon sprzed 3lat -,-

Nordra
komentarz
komentarz

nawet tego telefona nie miałeś w rękach więc nie piernicz

już mam telefon i jestem zadowolony

  • 2 tygodnie później...
uglur
komentarz
komentarz

Polecam Xiaomi Note 4:

ekran 5,5 cala

bardzo dobry aparat

niezły procesor

oraz co najważniejsze bateria - ponad 4200, tak wiec mi osboiście telefon trzyma 2 dni przy normalnym korzystaniu oraz właczonym internecie

Na stronie jest jeszcze kilka dobrych porównań telefonów: 

SerwisKomputerowy
komentarz
komentarz

Xiaomi Mi6 boje na głowę inne modele tego producenta, podobnie jak Xperię XZ i inne wynalazki , głównie pod katem podzespołów. Jedyne co można oddać Sony to aparat oraz tryb slow motion który jest zresztą jeszcze średnio dopracowany, ale zawsze to jakaś nowość.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.