x-kom hosting

Laptop dla studenta 3500zl bez systemu 15 cali

ongratulat
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie. Fajnie by było z SSD ale chciałbym też opcje bez. Dnie chce duperele typu podświetlana klawiatura albo czerwone przyciski. Najlepiej czarna kolorystyka

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Do czego ma służyć, gry?

 

ongratulat
komentarz
komentarz

Studia oraz gry typu LOL

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

ps9327
komentarz
komentarz

Do gier i do studiowania ( używanie programów typu AutoCAD itp), oglądania filmów wystarczy spokojnie Dell. Dysk SSD, fajna bateria i matryca matowa zrobi robotę: 


Nie wiem co chcesz na nim robić, jeśli samo granie, bez używania jakiś specjalnych programów to wystarczy spokojnie wersja z mniejszą ilością RAMu:

Polecam Delle bo sam jednego mam, a kupowałem też w trakcie studiów  i jestem z niego zadowolony ;-) Pewnie z lepszymi wnętrznościami znajdziesz LENOVO ale jakoś nie mam do nich przekonania. Gdybyś jednak nie miał do nich zastrzeżeń: https://www.x-kom.pl/p/370929-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-700-15-i5-8gb-2401000-gtx950m.html

 

//Reflinki są zabronione

//Youki

ongratulat
komentarz
komentarz

Dzień dobry. Po wizycie w salonie o porównania 15 z 13 postanoeilrm, że wybiorę jednak 13 cali. Czy mógłby ktoś polecić mi laptop taki sam lecz 13 calowy?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Youki
komentarz
komentarz

Tylko nic sensownego przy 13 calach z dedykowaną GPU nie dostaniesz.

Gamingowe 14 to także nie ten budżet.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.