x-kom hosting

Zmiana AKG K518 (300zł)

krechaman
utworzono
utworzono

Polecicie jakieś słuchawki nauszne zamknięte do 300zł? Z w miarę dobrym basem. Aktualne nie są najgorsze, ale nie do końca odcinają otoczenie i tak cisną, że rozcinają mi ucho po 2 godzinach noszenia (historia prawdziwa) :D Przydałby się kabel dłuższy niż ten walony metr.. muszę siedzieć na przedłużkach jacka, które szybko padają i plątają się pod nogami.

szagus
komentarz
komentarz

Dobry bas będą miały Takstar HD6000, kabel długi, tłumić powinny nieźle, ale nie wiem jak z wygodą - to kwestia bardzo subiektywna, każdemu różne słuchawki leżą inaczej.

Najwygodniejsze są otwarte tj. takie, które nie odcinają się od świata zewnętrznego.

  • 3 tygodnie później...
krechaman
komentarz
komentarz

W razie czego mogę dopłacić do droższych (do 400zł), jeśli warto. Jeśli nie to biorę te superluxy, bo słyszałem dobre opinie i jak dla mnie nawet się podobają.

szagus
komentarz
komentarz

Do 400zł to mogą być ATH M40X, ale takie słuchawki już trochę szkoda podpinać pod zwykłą integrę.

krechaman
komentarz
komentarz

Które z podanych będą najlepsze? Te superluxy, ATH czy K240? I jaką w miarę niedrogą dźwiękówkę do tego kupić?

Besesumber
komentarz
komentarz

Wewnątrz zewnętrzną? AKG wygrywają

szagus
komentarz
komentarz

Jak dla mnie to ATX. W miarę niedrogą kartą będzie Xonar DGX na PCI-E, musisz mieć wolne takie złącze w komputerze.

krechaman
komentarz
komentarz

A bez różnicy czy wewnętrzna czy zewnętrzna. PCI-E wolne mam. Czyli AKG albo (ATX)? :D

Besesumber
komentarz
komentarz

Jak PCI-E  wolny to kup wewnętrzna

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.