x-kom hosting

OMEN 211NW 17' 1050 I5 1T

HeardThrone1215
utworzono
utworzono

Dzień dobry wszystkim.

Chciałbym poznać wasze opinie na temat laptopa OMEN HP matryca 17 cali GeForce 1050 4gb, dysk 1 T  od razu włożyłbym SSD 240 na system 8 gb ram chyba z możliwoscia rozszerzenia do 32 gb 

Ma mi sluzyc przez najblizsze lata do gier AAA pracy przy składaniu gazety, przeszukiwamiu internetu z ofertami poczta zadnych filmów, jeszcze raz gry AAA. Zamontowany ma dysk talerzowy który standardowo jak wszyscy poświecę na dane. Natychmiast po zakupie włoże ssd 240 gb good ram który mam juz w domu albo 128 adata którego tez mam. Chciałbym sie dowiedzieć czy jest to dobry wybór. Czy posłuzy mi przynajmniej 3 moze 4 lata do w/w działan. Jak bedzie z grami za rok dwa trzy czy będą chodziły tak jak teraz. Bo czytałem ze terażniejsze gry AAA chodzą w FUL HD powyzej 60 klatek taki Wiedźmak 3 lub np GTA 5. Counter strike wiadomo chodzi na wszystkim ale Battlefild 1 i 4 Call of duty WW2  czy tez bada komfortowo działały?

Może ktoś z was ma ten model, moze macie znajomego ktory uzywa omena. Będę wdzięczny za kazdą odpowiedź i z góry bardzo dziękuję. Filip

Youki
komentarz
komentarz
38 minut temu, HeardThrone1215 napisał:

o czytałem ze terażniejsze gry AAA chodzą w FUL HD powyzej 60 klatek taki Wiedźmak 3 lub np GTA 5.

Zależy jakie detale ustawisz.

Ile masz do wydania na całość?

HeardThrone1215
komentarz
komentarz

Chodzi mi o ten konkretny model Omen z i5 i matrycą 17 cali ponieważ ktoś niemoże się spłacić, i zaproponował mi ten model w ramach rozliczenia. 

Youki
komentarz
komentarz

Obecnie spokojnie w gry pograsz, za te dwa, trzy lata pewnie też tylko kwestia detali i ewentualnie rozdzielczości.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.