x-kom hosting

Problem z laptopem

Jurex123
utworzono
utworzono

Miałem taki problem z matrycą że cały czas migała i przeczytałem gdzieś tam w internecie że taśma od niej może coś nie łączyć. Więc ją odpiąłem i chciałem założyć znowu ale zrobiłem to pod napięciem laptop cały czas działał i gdy podłączyłem znowu matryce laptop nagle sie wyłączył i teraz świecą tylko diody jak wciskam przycisk POWER to nic sie nie dzieje. Mogło sie stać coś poważnego ? 

up

StefanEs
komentarz
komentarz

Jakiej narki jest laptop?

Jurex123
komentarz
komentarz
Dnia 6.09.2017 o 16:48, StefanEs napisał:

Jakiej narki jest laptop?

 

TOSHIBA L655

anioł2009
komentarz
komentarz

a jak podłączysz laptop do monitora / tv  przez hdmi to jest obraz czy nie ?

Jurex123
komentarz
komentarz
Dnia 10.09.2017 o 02:09, anioł2009 napisał:

a jak podłączysz laptop do monitora / tv  przez hdmi to jest obraz czy nie ?

Nie. Po  tym jak podłączyłem tą taśme z płyty głównej do matrycy pod napięciem laptop już sie nie włącza jak wciskam power nic sie nie dzieje. Pewnie sie coś spaliło albo nie wiem 

anioł2009
komentarz
komentarz

Pozostaje serwis...Możliwe że jakaś ścieżka się przepaliła.

Jurex123
komentarz
komentarz
Dnia 14.09.2017 o 17:57, anioł2009 napisał:

Pozostaje serwis...Możliwe że jakaś ścieżka się przepaliła.

No własnie czyli jak to tylko jakaś ścieżka to nie powinno być drogo ? Nie jest możliwe że płyta główna sie spaliła ?

anioł2009
komentarz
komentarz

Generalnie ze ścieżkami bywa różnie...Zazwyczaj serwis powie że się nie da jeśli im się nie będzie chciało, lub nie mają o tym pojęcia, lub uszkodzenie jest faktycznie poważne. Może to być ścieżka a może też jakiś drobny tranzystor, w każdym razie musisz oddać do ekspertyzy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.