x-kom hosting

Monitor nie reaguje po włączeniu po uśpieniu (ETL071-19T)

Gość
utworzono
utworzono

Witam

 

Gdy chcę włączyć komputer po uśpieniu monitor nie reaguje, muszę wtedy resetować komputer żeby monitor normalnie zareagował jak powinien, wcześniej takiego problemu nie miałem na starej karcie GeForce 8800 GT i R7 250x , kilka dni temu wymontowałem kartę R7 250x i używam karty zintegrowanej wbudowaną w procka intel pentium g4560, zasilacz mój to Zasilacz Chieftec 400W Monitor/telewizor którego aktualnie używam jest to ETL071-19T, swoim czasie zamierzam go wymienić na inny, też zauważyłem albo może mi się zdawać że proponowana rozdzielczość jaka była wcześniej jak używałem wcześniej integry ze była to 1440x900 a mam teraz nawet do 1920x1080 możliwość do ustawienia, 1440x900 powinna być ustawiona jako zalecana a jest nią rozdzielczość 1024x768 ktoś wie o co może chodzić ? moze problem z sterownikami.

Warto tutaj jeszcze podkreślić że na monitorze wyświetla się napis , który jest zamieszczony na zdjęciu , też zamiast tego napisu pojawia się pc-rgb brak sych czy jakoś tak6d1477cd409414a608ebead568b0b27b.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Youki
komentarz
komentarz

Jakim przewodem podłączyłeś monitor, HDMI?

Sterowniki do integry instalowałeś?

Gość
komentarz
komentarz

Monitor jest podpięty przez kabel D-Sub (VGA) do płyty głównej, sterowniki automatycznie się pobrały jak odpaliłem system, nawet jak odinstalowałem sterowniki i zainstalowałem znów, nadal występował ten problem, tutaj jeszcze zacytuje moją wiadomość jakby tobie umknęła bo ją na szybko edytowałem.

Cytuj

Warto tutaj jeszcze podkreślić że na monitorze wyświetla się napis , który jest zamieszczony na zdjęciu , też zamiast tego napisu pojawia się pc-rgb brak sych czy jakoś tak6d1477cd409414a608ebead568b0b27b.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 

 

Youki
komentarz
komentarz

Masz inny PC by podłączyć ten monitor i ustawić odpowiednie ustawienie?

Sygnał podawany przez integre nie może być wyświetlony na monitorze. Możliwe że odświeżanie jest zbyt wysokie, może być również problem z rozdzielczością. 

Gość
komentarz
komentarz

Moze się nadać do tego laptop żeby podłączyć do niego monitor ? z rozdzielczością problem może być bo mogę ustawiać rozdzielczość której mój monitor nie obsługuje

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Youki
komentarz
komentarz

Tak, może się nadać.

 

Gość
komentarz
komentarz

Niby podpiąłem monitor do laptopa ,potem do komputera ,zmieniłem odświeżania z 75 do 60 Mz i nic to nie dało , monitor nadal nie reaguje jak chce wybudzić komputer z uśpienia , może coś powinienem zrobić kiedy monitor był podpięty do laptopa , również zauważyłem teraz że rozdzielczość się naprawiła i pisze że 1440x900 jest zalecaną rozdzielczością i niema większych rozdziałek, również jak monitor nie reaguje , słyszę wszystko co dzieje się na pulpicie, jakieś powiadomienia itd

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

@ref

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.