x-kom hosting

Wybór ultrawide do 2 tysięcy

phyriel
utworzono
utworzono

Cześć. Nadszedł ten epokowy moment w którym przesiadam się z przedpotopowego 4:3 "prawie crtka" na coś bliższego czasom w których żyjemy. Wybór padł na ultrawide, chodziłem po sklepach i poprostu bardzo mi sie podoba 21:9. Sporo gram w gry ale niekoniecznie szybkie, niegram w fpsy typu cs;go ani battlefield. Gram duzo w wowa, gry blizzarda, total wary i rpgi roznego rodzaju. Nadmienie ze 29" wizualnie był nieco za maly jak dla mnie takze optuje w 34". Do tej pory mam na oku takie modele:

 

- LG 34UM58-P https://www.x-kom.pl/p/298667-monitor-led-32-i-wiekszy-lg-34um58-p-czarny.html ten wydaje mi sie idealny pod moje potrzeby niestety nie jest wygiety i nie znalazlem tez w internecie wielkich ocen za jakosc obrazu tj kontrast glebia kolorow czerni itd. 

 

- Benq XR3501 https://www.x-kom.pl/p/324569-monitor-led-32-i-wiekszy-benq-xr3501.html ten za to jest zachwalany za jakosc kolorow, czerni, kontrast no i nie ukrywam ze wygiecie przy tych rozmiarach ekranu bym docenil, ma te bajery typu szybsze odswiezanie za ktore trzeba doplacic a ktorych nie potrzebuje niestety. Na ten moment i tak nie jestem w stanie go kupic bo przekroczenie 2tysiecy nie wchodzi w gre. Musialbym szukac okazji, uzywki. 

 

Moje pytanie: czy istnieje model ultrawide ktory ma 34" ma podobna jakosc kolorow, glebi, kontrastu co ten BenQ ale jest pozbawiony typowo gamerskich atutow czyli predkosci i przez to jest tańszy? Moze cos ma niedlugo wyjsc nowego na co warto zaczekac pod katem takich oczekiwan? 

phyriel
komentarz
komentarz

Na ten moment to też mój wybór. Jedyne co mnie powstrzymuje to to że ten BenQ wydaje się mieć ogromna przewage jakości obrazu oraz wygiecie co jednak robi swoje. Pytanie czy to warte 400-600 zlotych wiecej. W zaleznosci od sklepu. Widzialem na allegro te LG nawet za 1250+. Tych benq niema w obiegu poza sklepowym niestety nigdzie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.