x-kom hosting

Płyta MSI Z170A Tomahawk będzie pasować pod intel i7 7770k ?

nastucha
utworzono
utworzono

Witam wszystkich mój pierwszy temat a zarazem pytanie mam nadzieję że w dobrym dziale piszę jeśli nie to z góry przepraszam. Tak jak w temacie czy MSI Z170A Tomahawk będzie pasować pod intel i7 7770k. Sprawdzałam wszędzie ale nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi niby socket pasuje i chipset też jeśli dobrze sprawdziłam, ale jedni mówią że nie pasuje inni że problemu nie będzie dodam że płyta zakupiona była przez Komputronik i z danych technicznych wynika że pod i7 też pasuje ale nie jestem pewna na 100 %. 

Youki
komentarz
komentarz

Płyta musi mieć zaaktualizowany BIOS pod 7 generacje i będzie obsługiwać ten procesor.

 

programmaker
komentarz
komentarz

W tej chwili każda nowa MB musi posiadać najnowszy BIOS

Youki
komentarz
komentarz

Co nieoznacza, że sklepy wciąż mogą mieć płyty zamawiane dawno temu, które nie będą miały aktualnej wersji BIOS.

 

nastucha
komentarz
komentarz

czyli wychodzi na to że musiała bym dać płytę do aktualizacji biosu

ale dziękuję za odpowiedź. Jeszcze trochę mam do kupienia tych podzespołów więc wiadomo w najgorszym wypadku jeżeli informatyk nie zrobi mi aktualizacji to będę zmuszona sprzedać ją i kupić inną szkoda tylko kasy wydanej ale cóż zrobić takie życie dzięki i pozdrawiam nastucha   

Besesumber
komentarz
komentarz

Jak masz stary procesor sam zaktualizujesz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.