x-kom hosting

Problem z win

YamakasiLBC
utworzono
utworzono

Witam mam taki problem a mianowicie chodzi o to że zrobiłem sobie formata na win 7 z którym już miałem problemy z zainstalowaniem bo że mój "procesor" jest za nowy dla tego systemu "procesor i5 7400" ale udało się zainstalować podczas gier czy serfowania po necie wyskakiwał mi komunikat że muszę aktualizować system do win 10 ten komunikat mnie denerwował i przeszkadzał w grach wiec postanowiłem to zrobić po zaktualizowaniu dostałem nagle spadki w gra i klatki w csgo po powrocie do systemu win 7 bo jest taka opcja nic się nie zmieniło czy to wina tego że bawiłem się tym systemem czy ktoś ma może na to rade ?

Youki
komentarz
komentarz

Pewnie coś poszło nie tak podczas aktualizacji. Wgraj na czysto system, postaw od nowa sterowniki i sprawdź jak to wygląda w grach.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.