x-kom hosting

Wybór monitora do różnych gier.

kwiatek0080
utworzono
utworzono

Witam

Chce zainwestować w monitor do grania ale zależy mi abym mógł też na nim grać w cs-a na wyższym poziomie więc nie może on być zbyt duży(najlepiej około24 cali)gdyż jest wtedy znacznie utrudnione ogarnianie całej mapy (kto gra ten wie) i sprawa wygląda w ten sposób iż chce kupić monitor 120hz+ale mam zamiar grać również w inne gry więc zależy mi aby ładnie odzwierciedlał kolory.Obecnie posiadam BenQ RL2455HM nadaje się on do gry w cs-a  natomiast gdy chcę zagrać w inną grę no to delikatnie mówiąc kolory nie są najpiękniejsze gdyż ma on matryce TN.Chcę znaleźć monitor który ma 120hz+ ale też nie będzie kaleczył moich oczu gdy będe chciał zagrać w coś innego. Na razie znalazłem coś takiego https://redcoon.pl/komputery/monitor-samsung-lc24fg70fquxen-1?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=cpc&&utm_campaign=bid natomiast ma on zakrzywiony ekran i nie wiem czy nadaje się do grania w cs-a jeżeli ktoś posiada taki monitor lub inny z zakrzywionym ekranem to proszę o opinie . Jeżeli macie może jakieś pomysły odnośnie monitora spełniającego takie kryteria to proszę o linka mój budżet to około 1500zł i nie zależy mi na rozdzielczości większej niż 1080p poniżej podzespoły kompa z góry dzięki za pomoc :).

 

 

  Seagate Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda  
  Crucial Crucial 8GB 2133MHz CL15  
  MSI MSI H110M PRO-D /intel H110, DDR4, LGA1151/  
  Antec Antec VP-PC 500W 120mm  
 

SilentiumPC SilentiumPC Gladius M20 Pure Black (b/z)

Intel Intel Core i5-6600 /3.4GHz, 6MB, LGA1151, BOX/

Karta graficzna Palit GeForce GTX 1060 Super JetStream 6GB GDDR5 (192 bit)

 

 

   
 
 

 

 

slivero
komentarz
komentarz

Powiem tak: coś za coś. 

 

Nie można mieć super kolorów,bardzo wysokiej częstotliwości odświeżania matrycy, niskiego czasu reakcji i w rozsądnej kasie. 

 

Albo TN albo IPS/VA itd. 

kwiatek0080
komentarz
komentarz

Ale właśnie ten samsung ma wszystko czego potrzebuję 144hz dobra matryca i cena tylko jedyna wada to własnie ten zakrzywiony ekran jak by nie to to bym go bral w ciemno i tylko chcialem sie dowiedziec czy jest taki monitor bez zakrzywionego ekranu.

slivero
komentarz
komentarz

Ale już nie ma czasu reakcji dobrej jakości matrycy TN. 

kwiatek0080
komentarz
komentarz

No właśnie ma 1ms więc twoja teoria leży :D

slivero
komentarz
komentarz

No nie do końca bo nie wiesz jak było to obliczane :D 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.