x-kom hosting

Morele.net

igorigor
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam niedawno zakupiłem poniższe produkty w sklepie "Morele.net": :ban:

Obudowa Genesis Titan 550 Plus
Procesor Intel Pentium G4400
Chłodzenie CPU SilentiumPC
Płyta główna MSI B150M Mortar
Pamięć GeIL Super Luce DDR4, 2x4GB

Z zakupionych i zapłaconych produktów dotarło do mnie:

Obudowa Genesis Titan 550 Plus
Chłodzenie CPU SilentiumPC

Płyta główna MSI B150M Mortar       ( I tutaj UWAGA!!!)    Płyta główna nowa  miała wgięty PIN w sockecie po zdjęciu zaślepki od procesora, NOWA płyta od msi zaplombowane opakowanie z naklejka, musiałem rozciąć żeby wyciągnąć... Jakim cudem?

--------------------------------------------------------------------------
Składanie reklamacji, dziesiątki postów które napisałem i emaili i do tego dziesiątki połączeń przyczyniły się dopiero po 30 dniach do zwrotu należności za braki towarowe!
Chcę dodać że jeszcze gdy pisałem do nich o zwrot środków to po 2 tygodniach dosłali mi brakujące elementy, gdzie wcześniej żądałem od nich zwrotu gotówki!

NIe polecam tego sklepu, ich obsługa jest tragiczna i śmieszna 


 

Edytowane przez igorigor

Bish
komentarz
komentarz

Też mam złe wspomnienia z morele, dlatego więcej nic u nich nie kupię. Po złożeniu kompa, zamówieniu, na szczęście wybrałem opcję zapłaty przy odbiorze. Po dwóch tygodniach od zamówienia kilkunastu telefonach dostałem informację, że wysłali "już" wszystko poza kartą graficzną oraz obudową, ponieważ nie mają tego na magazynie. Gdzie przy zamówieniu sprawdzałem kilka razy status "na stanie".

Zwykłe s***stwo.

igorigor
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale Tobie wyslali to co mieli tylko? nie placiles za to? bo ja z kolei zaplacilem za produkt ktorego nie bylo i to byly 2 produkty + 1 zepsuty, jeszcze tlumaczyli mi w sporze na ich stronie ze pamiec ram moze wyrzucilem przypadkiem z pudelkiem, ze moze zawinela sie w folie bombelkowa ze moze w koszu lezy kazali mi isc sprawdzic.:V

Edytowane przez igorigor
Bish
komentarz
komentarz

Wysłali część po dwóch tygodniach, gdzie miała być dostawa w ok 3dni. Wszystko mieli u siebie, według strony, co okazało się bzdurą, bo kompletowanie zamówienia zajęło im przeszło tydzień, a i tak nie wysłali wszystkiego. Przy takich pieniądzach za zamówienie nigdy nie płacę od razu, tylko przy odbiorze, nigdy nie wiadomo na co można się natknąć.

Co do prośby o sprawdzenie, czy się czegoś nie wyrzuciło, to nie skomentuję. To tylko pokazuje, że nie ogarniają swojego biznesu.

krzysiuus
komentarz
komentarz

Heh... ja złożyłem u nich całego kompa, tzn. kupiłem poszczególne części. 

Nie dość że czekałem miesiąc na dostawę a miała być jakoś w 3dni to nie dostałem zasilacza... co ciekawe nawet nie podali żadnej informacji że zasilacza nie ma. Musiałem pisać reklamację i otrzymałem zwrot kasy (już się bałem że zacznie się cyrk typu zasilacz był w paczce a klient chce go wyłudzić). Gdyby nie reklamacja to nie dostałbym sprzętu za który zapłaciłem... od tego momentu to był także mój ostatni zakup u nich. 

igorigor
komentarz
komentarz

A z tym zamowieniem to mialem tak samo, zamowilem sprawdzilem dostepnosc pisalo wysylka w 1 dzien roboczy... Zaplacilem pieniadze dostali poczym wyslali mi wiadomosc email ze zamowienie zostanie wyslane najprawdopodobniej za 6 dni roboczych jak z magazynu zamowia przedmioty... nie dosc ze tydzien czekania na zamowienie to jeszcze miesiac dodatkowy na zwrot gotowki na konto za braki w paczce... co lepsze zamiast zwrotu pieniedzy na konto ponownie odeslali do mnie kuriera z brakujacymi czesciami  :Vkappa:V musialem dzwonic i mowic im ze juz w komputroniku sobie kupilem brakujace przedmioty i znowu musialem czekac az kurier wroci bo nie odebralem paczki i czekac na zwrot lacznie 40 dni od wplaty na ich konto az do zwrotu gotowki i jeszcze dziesiatki wiadomosci email jakie napisalem..... Zal nie polecam slaby sklep totalne DNO

--------------------------------------------
Osobiscie polecam sklepy xkom i komputronik a komputronik szczegolnie maja troche denerwujacy system platnosci ( zamawiasz produkt i dopiero jak oni sprawdza czy przedmioty sa w sklepie daja Ci linka do platnosci) jest to troche denerwujace ale masz pewnosc ze cos dojdzie na 100% a nie czekasz bo chcesz nowy komputer a okazuje sie po tygodniu ze nie ma zasilacza albo czegos tam xD

  • 1 miesiąc później...
RaneMoro11
komentarz
komentarz

Ja jestem z nich bardzo zadowolony, ile razy już u nich zamawiałem to wszystko było dobrze.

Plusy:

-gdy zamówisz do godziny 16 w dniu roboczym paczka przychodzi następnego dnia +/- o 12.

-wszystko przychodzi w idealnym stanie, nie ma żadnych uszkodzeń.

 

Za to na minus wymienię pewną Panią kurier z firmy DHL :) (firma jest zacna, ale nie wszyscy kurierzy xD), która rzuciła mi monitorem i musiałem wysyłać na gwarancję bo była matryca uszkodzona :P Cały proces trwał około 2-3 tygodni, ale wszystko się zakończyło dobrze ;p 

 

programmaker
komentarz
komentarz

Ja z Morele.Net zamawiałem dysk Seagate i dostarczyli po 2ch dniach więc nie narzekam.

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.