x-kom hosting

Samsung R530 jakie gry będą działać

JohnRambo007
utworzono
utworzono

Witam 

Posiadam laptopa Samsung R530 z procesorem Intel Pentium Dual Core T4500 2.3Ghz, 3gb ram, karta graficzna zintegrowana mobile intel 4 series express chipset family oraz Windowsem 7 home premium 32bit i mam pytanie jakie gry by poszły na nim, dokładnie chodzi mi też czy GTA San Andreas będzie działać?

Yorweth
komentarz
komentarz

Nie masz przypadkiem w tym laptopie dedykowanej karty?

GTA SA pódzie, Lol też moze jakoś będzie chodzić i jakieś stare gry typu Heroes III itd

JohnRambo007
komentarz
komentarz (edytowane)
11 minut temu, Yorweth napisał:

Nie masz przypadkiem w tym laptopie dedykowanej karty?

Tzn.

Intel GMA X4500

Edytowane przez JohnRambo007
Yorweth
komentarz
komentarz (edytowane)

OK, już widzę. Po prostu wcześniej wyskoczyło mi na 2 stronach, że posiada geforce310m, ale znalazłem wersję z integrą gam4500. 

Tak czy inaczej GTA SA na pewno powinno chodzić i część starych gier również.  (25-45fps)

 

Edytowane przez Yorweth
JohnRambo007
komentarz
komentarz (edytowane)

Zrobiłem formata, zainstalowałem sterowniki i gta sa się muli, nawet jak gram w sapera i przegram to na pokazywaniu bomb się zwiesza 

Edytowane przez JohnRambo007
Yorweth
komentarz
komentarz
1 minutę temu, JohnRambo007 napisał:

Zrobiłem formata, zainstalowałem sterowniki i gta sa się muli

Zmniejsz w ustawieniach dystans rysowania do minimum. 

To stara konstrukcja nie ma co po niej dużo wymagać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.