x-kom hosting

Jaki monitor do ok 1200pln?

xLord Raydenx
utworzono
utworzono

Witam szanowne grono forumowiczow.

Potrzebuje w miare szybko kupic monitor. Na razie do laptopa, kompa będę składał po premierze Coffe Lake ale juz rozgladam się za monitorem. Mam straszny mętlik w głowie bo nie wiem ci wybrać. Moje typy to 
Dell U2515H z ips i 2k
Samsung LC27F581
Aoc i2781fh FHD 
Aoc q2781pq z2k 27"
Monitor do wszystkiego + czasem pograć w BF1 i strategie, wiedźmina , Assassins 
Karta będzie gtx1060, lub 1070 jeszcze nie wiem.

Siedze ok 1-1,3m od monitora

Chyba ze macie lepsze propozycje

Youki
komentarz
komentarz

Z tych wszystkich w Twoim przypadku najlepiej wyjdzie U2515H z GTX 1070/1080.

xLord Raydenx
komentarz
komentarz

A powiedz mi Youki , 25 cali to nie za mało na 2k? Da się normalnie przeglądać neta, pisać dokumenty itp? 

Youki
komentarz
komentarz

Czasem ze względu na rozmiar plamki drobny tekst może wymagać skalowania, chociaż na W10 raczej nie powinno to być mocno odczuwalne.

 

xLord Raydenx
komentarz
komentarz

Dziękuje bardzo. Nigdy się nie zawiodłem na Twoich radach dlatego wezmę tego della, choć nie ukrywam ze najbardziej podoba mi się ten Samsung z zakrzywionym ekranem (matryca va , nie wiem czy to lepsze czy gorsze od ips)

Youki
komentarz
komentarz
20 minut temu, xLord Raydenx napisał:

(matryca va , nie wiem czy to lepsze czy gorsze od ips)

To zależy ;)

 

Wszystko to kwestia indywidualnego przyzwyczajenia, zawsze możesz zwrócić jeśli nie będzie Ci odpowiadać. ;) 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.