x-kom hosting

Dziwne zachowanie

Rav0013
utworzono
utworzono

Od wczoraj monitor w czasie uruchamiania mogą w tych ważniejszych momentach, 3 razy podczas uruchamiania (zapala się na 1sec i gaśnie). Po włączeniu ekran jest czarny, mogę wylaczyc i włączyć monitor przyciskiem lub odłączyć i podłączyć kabel d-sub lub kabel zasilania monitora aby obraz pojawił się i po sekundzie zniknal. Sposobem na przycisk udało mi się zaktualizować sterowniki do grafiki jednak to nie pomogło. Na zintegrowanej grafice jest to samo. 

Więc co może być problemem? Kabel? Czy monitor? A może jeszcze coś innego? 

Phyriusek
komentarz
komentarz

Matryca może się przegrzewać, masz jakieś chłodzenie na niej ?

Rav0013
komentarz
komentarz

Nie mam pojęcia, wszystko dobrze działało, jeszcze wcześniej po włączeniu trybu awaryjnego i ponownym uruchomieniu działało. Zauważyłem że pod słońce wszystko widac tylko zaciemnione.

Phyriusek
komentarz
komentarz

No, to zastanów się nad zamontowaniem chłodzenia na matryce, fortis 3 byłby dobry.

Rav0013
komentarz
komentarz

Nawet jeśli komputer jest wyłączony  przez kilka godzin a po uruchomieniu dalej to samo to może być wina chłodzenia? Dam radę sam to zamontować? 

Phyriusek
komentarz
komentarz

Myślę, że @Youki by pomógł z zamontowaniem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.