x-kom hosting

Problem z prędkością pobierania!

ZlGl
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! Po formacie komputera zauważyłem, że mam problem z pobieraniem plików. Pobierają się one znacznie wolniej niż przed formatem. Pobieram za pomocą programu utorrent, i pobiera mi pliki z prędkością 700kb/s, kiedy mój internet wygląda tak jak w załączniku! Jak mogę naprawić ten irytujący problem?
PS: Dołączę jeszcze prędkość pobierania gier z platformy STEAM. Wygląda na to że zdecydowanie coś nie działa z programem uTorrent. Jak mogę go naprawić? 

911a7ab1468331afbca1e89036c9c1d4.png

08f1bfacc578d7428e5a608e5e44acd0.png

Edytowane przez ZlGl

MrAdrian976
komentarz
komentarz

To nie wina twojego internetu tylko małej ilości seedów. Seed (ang. ziarno) użytkownik (użytkownicy) posiadający kompletny plik i udostępniający go innym osobom.

ZlGl
komentarz
komentarz
5 minut temu, MrAdrian976 napisał:

To nie wina twojego internetu tylko małej ilości seedów. Seed (ang. ziarno) użytkownik (użytkownicy) posiadający kompletny plik i udostępniający go innym osobom.

Pobierany torrent posiada 15k seedów! :/

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Na tym zdjęciu poniżej widzę 6MB/s, czyli około 48Mb/s.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.