x-kom hosting

Poszukuję dobrego programu do lokalizowania laptopa

kornel12
utworzono
utworzono

Witam poszukuję  dobrego programu do lokalizowania laptopa (gdyż boje się o jego kradzież). najważniejsze żeby ten program był :

 

-dokładny

-można by było odnaleźć laptop za pomocą telefonu

- najlepiej żeby rozbił zdjęcia złodzieja za pomocą kamery w laptopie i przesyłał je na mój telefon.

- program mógł dokładnie zlokalizować laptop

- (niewymagane) (ale bardzo potrzebne)  bardzo dobrze by było gdyby działał nawet gdy laptop nie jest włączony 

a jakie jeszcze cechy posiada taki program? 

 

a tak z innej beczki jakie są wasze propozycje na zabezpieczenie laptopa przed kradzieżą? 

 

jeśli zły dział to proszę o przeniesienie 

kornel12
komentarz
komentarz

no cóż ja słyszałem o programach do lokalizowania takich jak 

- Prey Project
- Computrace Complete
- Inspice Trace
- Laptop Tracker
- Adeona 
i mam pytanie czy one są skuteczne? i ew jakie jeszcze inne programy do lokalizowania polecacie? 

no cóż ja słyszałem o programach do lokalizowania takich jak 

- Prey Project
- Computrace Complete
- Inspice Trace
- Laptop Tracker
- Adeona 
i mam pytanie czy one są skuteczne? i ew jakie jeszcze inne programy do lokalizowania polecacie? 

  • 4 tygodnie później...
kornel12
komentarz
komentarz

zalezly mi ogólnie na szybkim odnalezieniu laptopa po kradzieży dzieki jakeimuś programowi np. preyproject ew dzieki gps-owi , oraz ochorna przed kradzieżą(tutaj linka, i porządna torbna z zamkiem szyfrowym chyba wystarczy) oraz czy preyproject jest dobrym programem do lokalizacji laptopa ? i czy laptop MSI Ge72 6qc i77600&gtx960m ma wbudowany Gps? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.