x-kom hosting

Windows 10 nie widzi żadnego telefonu z Androidem - jak naprawić?

tommmytomson
utworzono
utworzono

Witam ponownie.

Nie lubię i nie umiem prosić o pomoc z zakresu informatyki bo z większością sytuacji sobie radzę. Tym razem podległem.

Mianowicie, po reinstalacji systemu, problemach z konfiguracją jak cholera mam problem z podłączeniem telefonu do komputera. Najzwyczajniej komputer nie wyświetla urządzenia pomimo tego że w menedżerze widnieje urządzenie. Jak można naprawić to? Tak aby każdy z telefonów w domu był widoczny na komputerze i abym mógł mieć swobodny dostęp do plików na telefonie? Często z tego korzystam, teraz mam zasadniczy problem co mi przeszkadza.

Dodam, że na laptopie z Win10 nie ma problemów, problem jest na stacjonarce z Win10. Sterowniki są skoro komputer widzi urządzenie w menedżerze urządzeń.

Będę wdzięczny za rady.

 

Pozdrawiam

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Jaki to telefon?

Oczywiście na telefonie wybierasz transfer plików zamiast ładowania baterii z USB?

tommmytomson
komentarz
komentarz

Sony M2, M4, Huawei P9, LG L5. Jaki by nie był. Tak, wybieram zawsze transfer plików

Youki
komentarz
komentarz

Jak wybierzesz MTP to pojawi się w moim komputerze czy nie?

tommmytomson
komentarz
komentarz

Również nic. W Menedżerze jest widoczny telefon ale w Komputerze nie.

tommmytomson
komentarz
komentarz

Wywaliłem system, mam nowy. Zmieniłem port USB i kabel...
Komputer nie widzi żadnego telefonu...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.