x-kom hosting

Problem z adapterem od Microsoftu.

yungfora
utworzono
utworzono

Zakupiłem ostatnimi czasy adapter do komputera, który pozwala na rozgrywkę na padzie od xboxa 360. Pobierałem sterowniki z oryginalnej strony microsoftu, próbowałem - adapter jest cały czas pod nazwą 'nieznane urządzenie' i pomimo tego, że mam sterowniki na komputerze, to nie chcą mi się wczytać na tejże adapter. Wszystkie tutoriale z instalowaniem sterowników manualnie nie przydają się ani trochę, bo w menedżerze urządzeń nie mam nic pod nazwą 'xbox 360 peripherals', a samo 'xbox peripherals' - tak czy inaczej, w tym drugim nawet nie ma zakładki dotyczącej tego kontrolera. Kontaktowałem się nawet z supportem, który mi powiedział, aby mieć 'xbox 360 peripherals' w menedżerze urządzen muszę zdezaktywowac firewalla, bądź przeinstalować windowsa - zrobiłem obie rzeczy, nadal nic :| proszę, pomóżcie! :/

Bish
komentarz
komentarz

Ja bym na Twoim miejscu nadal uderzał w support, do skutku. Na necie nic nie znalazłem o Twoim przypadku, jeżeli to jest takie rzadkie, to tym bardziej nie znajdziesz pomocy na forum.

yungfora
komentarz
komentarz

Ja dochodze do wniosku, że support szczerze nic mi nie da. Btw, też mam 1060 6GB, ale z G1 Gaming, nie masz żadnego underperformance'u na niej?

Bish
komentarz
komentarz
Dnia 27.08.2017 o 11:23, yungfora napisał:

Ja dochodze do wniosku, że support szczerze nic mi nie da.

Mimo to, próbuj dalej, bo zostaniesz z ręką w nocniku.

Dnia 27.08.2017 o 11:23, yungfora napisał:

Btw, też mam 1060 6GB, ale z G1 Gaming, nie masz żadnego underperformance'u na niej?

Nope, wszystko śmiga tak jak ma śmigać :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.