x-kom hosting

Czy aktualizacja do W10 jest nadal możliwa?

kosa.
utworzono
utworzono

Witam.

Mam pytanie bo w internecie są artykuły że można nadal zaktualizować system do Windows 10, ale czy każdy to może zrobić legalnie, podkreślam legalnie? A jeśli nie to czy wystarczy orzeczenie np. II grupy niepełnosprawności i czy ta niepełnosprawność musi utrudniać osobie korzystanie z komputera żeby to było legalne? Zastanawiam się nad aktualizacją i nie wiem czy mogę zaktualizować czy muszę kupić nowy system w sklepie? Mam Windows 8.1. Aha i czy jak zostane przy "ósemce" to też będę musiał płacić abonament jak microsoft wprowadzie subskrypcje za swój system czy to tylko będzie obowiązywało użytkowników "dziesiątki"?

Pozdrawiam

Youki
komentarz
komentarz

8.1 abonament nie będzie dotyczyć.

Jak masz klucz to z tego co mi wiadomo ISO W10 Creators Update normalnie przyjmuje klucze z wcześniejszych wersji systemu czyli jest możliwość zmiany systemu legalnie.

kosa.
komentarz
komentarz

Ale jak przejde na w10 to będę musiał płacić abonament tak?

Youki
komentarz
komentarz

Obecnie nie ma żadnego abonamentu.

 

kosa.
komentarz
komentarz

Ale kiedyś będzie i trzeba będzie płacić co nie?

Youki
komentarz
komentarz

Nie wiem. Nie ma póki co oficjalnej informacji.

Nie mniej jednak wydaje mi się, że to będzie dotyczyć tylko nowych użytkowników, nie będzie możliwości kupna licencji lub korzystniej wyjdzie abonament podobnie jak było z Officem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.