x-kom hosting

Wybór monitora 24cale

socom10
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Po przeanalizowaniu tematów doszedłem do wniosku, że mój wybór pada na EIZO FS2434. Za trochę drożej jest monitor z g-sync (posiadam kartę nvidii) AOC G2460PG 144 hz, lecz wszyscy piszą zgodnie, że matryca TN jest słaba, więc myślę, że lepszy będzie ładny obraz 60 hz niż słabe kolory i lepsza płynność, Aktualnie posiadam benq 22 cale G2220HD, podejrzewam, że odczuje różnicę. Czy będzie to dobry zakup w tej cenie czy za niewiele drożej jest coś dużo lepszego. Mam gtx 1080 ale 27 cali to za dużo trochę i cenowo również. Wiem, że lepiej się gra na 144hz ale obecnie mam te 60 i jakoś nie narzekam na płynność i w cs'a nie pogrywam. Proszę o doradzenie i pozdrawiam. 

PS: czym różni się EIZO FS2434 od wersji EIZO FS2434-BK>?

Edytowane przez socom10

Youki
komentarz
komentarz
13 godzin temu, socom10 napisał:

EIZO FS2434 od wersji EIZO FS2434-BK>?

O ile pamiętam to chyba niczym, ewentualnie obudową.

Ile masz maksymalnie do wydania?

  • Dobra wypowiedź 1
socom10
komentarz
komentarz

1600 zł

Youki
komentarz
komentarz

Pod Twoją kartę wziąłbym tego AOC'a z G-Sync. Jak na TN zastosowana matryca ma dość przyzwoite pokrycie barw a w zamian zyskujesz 144 Hz oraz moduł G-Sync.

  • Dobra wypowiedź 1
socom10
komentarz
komentarz

No wlasnie dylemat straszny. Czy ta plynnosc jest lepsza od jakości obrazu ? :)

Youki
komentarz
komentarz

Ten AOC nie ma złej matrycy jeśli chodzi o kolory.

Zawsze możesz zwrócić jeśli Ci nie podejdzie ;) 

 

  • Dobra wypowiedź 1
socom10
komentarz
komentarz (edytowane)

a może kompromisem będzie:

https://www.morele.net/monitor-dell-u2715h-705494/

ciut ponad budżet najwyżej poczekam z miesiąc na zakup

w stałych 60 klatkach i z 1440p ? Siedzę tak około metra od monitora, jak myślisz ?

Edytowane przez socom10
Youki
komentarz
komentarz

W niektórych grach będziesz musiał przyciąć ciut ustawienia graficzne by uzyskać stabilne 60 FPS w rozdzielczości WQHD.

 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.