x-kom hosting

Jak przywrócić program Pokki (Start Menu)?

kosa.
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Przepraszam że pisze o tym jeszcze raz ale założe osobny temat żeby nie zmieniać tematu w innym poście. AdwCleaner usunął mi program pokki, po przywróceniu systemu przez punkt przywracania pokki wróciło ale nie chciało się uruchamiać więc próbowałem je zainstalować jeszcze raz ale pokazał mi się komunikat że pokki jest już zainstalowane. Odinstalowałem Pokki i spróbowałem zainstalować jeszcze raz ale komunikat był ten sam, nie wiem teraz jak z powrotem zainstalować pokki?

Poniżej zamieszczam komunikat:

 

Bez tytułu.png

Użyłem CCleaner ale on nie wykrywa pokki więc nie wiem jak go całkiem odinstalować i zainstalować z powrotem?

Pojawia mi się też taki komunikat podczas instalacji:

Bez tytułu1.png

Edytowane przez kosa.
  • 2 tygodnie później...

RaneMoro11
komentarz
komentarz

Nie lepiej będzie zainstalować ClassicShell?

kosa.
komentarz
komentarz

A czy to jest legalne i czy to usunie przenoszenie do ekranu kafelków po kliknięciu okna windows?

RaneMoro11
komentarz
komentarz

Będzie można wejść na kafelki, jest to w 100% legalne, przecież policja za to nie wsadzi Ciebie za kratki. Gdy klikasz logo windowsa na pasku zadań pokazuje się klasyczny start menu, do kafelek można przejść przyciskiem, który jest na samej górze, a zwie się on "Ekran Startowy".

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.