x-kom hosting

Uszkodzenie dysku po przywracaniu systemu.

kosa.
utworzono
utworzono

Witam.

Włączyłem sobie punkt przywracania systemu i jak przywróciłem to pisało mi, że przywracanie systemu nie zostało pomyślnie zakończone i dysk twardy może być uszkodzony. Zauważyłem teraz, że system chodzi dużo wolniej,  czy faktycznie dysk może być uszkodzony? Wystarczy jak zrobię sobie Error Scan programem HD Tune 2.55?

Pattom
komentarz
komentarz

Wrzuć z tego programu zakładkę HEALTH, oraz Error Scan (pełny skan zaznacz).

kosa.
komentarz
komentarz

Ok. A mam jeszcze takie pytanie bo przez przypadek AdwCleaner usunął mi Pokki (Start Menu) z komputera. Przywróciłem system z punktu przywracania ale pokki nie działa, pojawiło się z powrotem lecz nie działa więc usunąłem je i spróbowałem zainstalować jeszcze raz ale pisze, że jest zainstalowane a ja przecież je odinstalowałem i nie wiem co tearz zrobić żeby z powrotem wróciło, wyskakuje mi taki komunikat podczas instalacji:

Bez tytułu.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.