x-kom hosting

[1500 zł]Smartfon

madej21c
utworzono
utworzono

Witam. Poszukuję smartfona w budżecie podanym w temacie, czyli 1500zł +-100zł.  Moje oczekiwania:

- Płynna praca (mam dość przycinek w moim obecnym lg l90, w którym niekiedy muszę czekać aż łaskawie włączy się wirtualna klawiatura...)

- Wytrzymały na tyle, ile to możliwe, czyli w przypadku upadku nie powodował u mnie zawału xD

- Porządnie łapał Wi-Fi (mój tablet potrafi mieć ledwo 2 kreski od routera, który stoi od niego kilkanaście metrów dalej i nie, nie ma pomiędzy nimi żadnego ogrodzenia, ściany, etc.)

- Aparat nie musi mieć nie wiadomo ile tych pixeli, byle zdjęcia były ładne, wyraźne; co do filmów, płynne 720p raczej wystarczy z w miarę porządnym dźwiękiem z mikrofonu

- Bateria jak będzie jakoś mocniej trzymać to fajnie, ale od biedy ładowanie co 1-2 dni też ujdzie, bo przyzwyczaiłem się do tego z obecnego telefonu

W sumie tyle przychodzi mi na tą chwilę do głowy, jak sobie coś przypomnę to dopiszę. Bardzo też bym prosił dodatkowo o namiary na etui i folię ochronną/szkło hartowane do danych telefonów; przede wszystkim ma pełnić ono rolę ochronną, nie chcę żeby po jakimś czasie pękało w rogach samo z siebie.

Uh, mam nadzieję, że nie przesadziłem z wymaganiami, jeśli jednak tak, dajcie znać, to nieco sobie odpuszczę :D

Z góry dziękuję każdemu, kto zechce pomóc.

 

 

DiMateo
komentarz
komentarz

Polecam zobaczyć Asus zenfone 3, bardzo fajny telefon w tej cenie

madej21c
komentarz
komentarz

Dzięki! Czekam jeszcze na jakieś alternatywy od innych użytkowników :)

piwot
komentarz
komentarz

Honor 9 w Polskiej dystrybucji niecałe 1600zł.

Konfiguracja topowa.

 

madej21c
komentarz
komentarz

Spojrzałem sobie jeszcze na recenzje lg g6 i cóż, nie ukrywam, mam mega kłopot z wyborem xD

piwot
komentarz
komentarz

Ale G6 wykracza poza Twój budżet, obecnie kosztuje coś kolo 1900zł.

madej21c
komentarz
komentarz (edytowane)
Cytuj

Ale G6 wykracza poza Twój budżet, obecnie kosztuje coś kolo 1900zł.

Tego Honora 9 też coś nie mogę znaleźć za te "niecałe 1600zł", na allegro ceny zaczynają się od 1659 zł. Chyba, że jest jakiś sklep, w którym jest on tak tanio, o którym nie wiem :D

Edytowane przez madej21c
  • 2 tygodnie później...
Oxygen_pl
komentarz
komentarz

Lg G6 to lepsza opcja niż Honor9 , takie jest moje zdanie po tym jak miałem okazję użytkować te obydwa modele przez kilka dni, na pewno na plus dla G6 wyświetlacza i aparat, jakość zdjęć nieporównywalnie lepsza niż w Honorze 9. Z innych modeli może jeszcze w grę wchodzić Huawei P10.

piwot
komentarz
komentarz

G6 jak i p10 wykraczają poza budżet. 

 

Autor szuka czegoś za okoł 1500zł.

Kertukos
komentarz
komentarz (edytowane)

Podepnę się do tematu, bo szukam czegoś podobnego i znalazłem LeEco Le Pro 3 x720.  Na Antutu niszczy konkurencj i nawet więcej (lekko ponad 160k to jak Samsung S8 i Iphone 7), ale nie widziałem aby na tym forum ktoś go polecił.

Opłaca się go brać? Na allegro ok. 1300 zł kosztuje wersja 6/64 GB, a  wydajność świetna.

Edytowane przez Kertukos
piwot
komentarz
komentarz

Ja polecam, opłaca się. 

Pamiętać tylko trzeba o tym, że najlepiej było by zmienić w nim system, nie jest to konieczne, bo oryginalny jest znośny ale jednak dla własnego komfortu zmiana jest pożądana.

 

Jeśli chcesz poczytać więcej o leeco i o doświadczeniach użytkowników tych telefonów to zajrzyj na telchina.

  • 4 tygodnie później...
piwot
komentarz
komentarz

@SerwisKomputerowy Głupoty piszesz i nie czytałeś tematu.

 

Poza tym minął ponad miesiąc i myślę, że autor pewnie kupił już telefon.

 

Rozumiem, że możesz chcieć dodać post dla innych, ale ten nie wnosi nic i wprowadza w błąd.

Za 1500/1600zl można kupić lepsze telefony od G5 czy S6 szczególnie, że są one obecnie nieopłacalne, szczególnie jeśli mowa o nowych egzemplarzach.

  • 2 tygodnie później...
WszystkozAmeryki_com
komentarz
komentarz

W takim razie napisz jakie telefony można kupić które będą lepsze, bo tez wprowadzasz w błąd- G5 jak i S6 czy S6 Edge ( poza budżetem) to bardzo dobre modele  które jeszcze długo posłużą, zdecydowanie dłużej niż "chińczyki". Nie twierdze ze są złe, ale pisanie o tym że S6 teraz nie opłaca się kupować mija się z prawdą. Takimi postami sam nic nie wnosisz do tematu.

Matylda2510
komentarz
komentarz

A może jakiś Iphone? W tej cenie już na pewno coś kupisz i podziała Ci płynie przez długi czas. Może też skorzystaj z porównywarki i sprawdź ceny telefonów jakie ci zaproponuje.

  • 4 tygodnie później...
Sklep.Zgeneration
komentarz
komentarz

Płacisz wtedy za markę i za nic więcej. Zgodzę się, że są one dobrze wykonane, ale po co przepłacać? Lg G5, Honor 9 lub S6 Edge będą o niebo lepsze. Na co ostatecznie padł wybór?

karzeuek
komentarz
komentarz

Nie wiem czy Iphone to dobry wybór, lepiej już jakiegoś mocnego Xiaomi wziąć, albo Samsunga. Piszę komentarz, a właściciel tematu już pewnie dawno kupił jakiś smartfon :D

Oxygen_pl
komentarz
komentarz

Pewnie tak, więc jeżeli autor zagląda jeszcze na forum to czekamy na odpowiedź odnośnie tego na co padł wybór oraz czy jesteś z niego zadowolony. Ze swojej strony nadal polecam nowego  Huawei P9 lub p10 z nagięciem budżetu.

piwot
komentarz
komentarz

+600zł, delikatne nagięcie budżetu -.-

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.