x-kom hosting

Który monitor wybrać ?

lenus1507
utworzono
utworzono

Witam poszukuje monitora 144 hz od 1000 do 1300 zł. Mam na oku lg 24gm77 oraz lg 24gm79g. Planuje złożyć kompa pod koniec wakacji z GTX 1080/TI i I7-7700K, dlatego właśnie pytam bo nie wiem,który z nich w 100% wykorzysta możliwości karty jaki i proca.Oczywiście mogą być też inne monitory 144 hz ,które według was sa lepsze niż wymienione przeze mnie.

 

piwot
komentarz
komentarz

Samsung C24FG70FQU byłby najlepszy w tej cenie ale przekracza Twój budżet o 100zł, może jest możliwość żebyś dołożył bądź poszukaj bo jakieś 2 tyg temu w kilku sklepach była promocja i kosztował coś kolo 1200zł.

lenus1507
komentarz
komentarz (edytowane)

Youki oba wykorzystają w 100 % możliwości karty i czy ten przekrzywiany monitor jest odczuwalny podczas gier czy gra się lepiej niż na płaskim ?

Edytowane przez lenus1507
Youki
komentarz
komentarz

Na 1080 pograsz spokojnie,

 

pletteri
komentarz
komentarz

Racja 1080 będzie spoko 

lenus1507
komentarz
komentarz

No wyglada dosyć spoko,ale czy wystarczy na 1080 ? Pytam bo nie chce pieniędzy w błoto wyrzucać i czy jes lepszy od wymienionego wyżej lg ? Bo rn samsung jest za 1600 w sklepach jak patrzyłem

Youki
komentarz
komentarz

Zowie jest porównywalny ze znacznie bardziej wyblakłymi barwami od LG

lenus1507
komentarz
komentarz

Czyli brać tego lg 24GM77 lub tego samsunga co kolega wyżej podał ?

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

lenus1507
komentarz
komentarz

Siemanko chłopaki to jeszcze raz ja.Mam pytanie odnośnie monitorów co myślicie o Acer Predator gn246hlbbid oraz Samsung s25hg50fqux ? Aa Youki ten lg co mi podałeś to to samo co lg 24GM77-B ? W niektórych sklepach jest tak napisane i w takiej samej cenie chociaż teraz jest za 999 a wcześniej na Komputroniku byl za 850 coś.

Youki
komentarz
komentarz
3 godziny temu, lenus1507 napisał:

Acer Predator gn246hlbbid

Ciut bladsze kolory od LG, czasem niektórzy wspominają o ghostingu, reszta to samo.

3 godziny temu, lenus1507 napisał:

Aa Youki ten lg co mi podałeś to to samo co lg 24GM77-B

Tak.

 

lenus1507
komentarz
komentarz

A co z tym Samsungiem co wyżej podałem ? Lepszy czy gorszy ? Aa i jak zamówię monitor to docniego dostane calutkie okablowanie czy nie? Jeżeli nie to bardzo proszę o podanie co mam dokupić.

Youki
komentarz
komentarz

W zależności od monitora będzie przewód DVI-D, DP lub obydwa.

O Samnsungu osobiście nic Ci nie powiem.

programmaker
komentarz
komentarz
Dnia 8/28/2017 o 17:36, Youki napisał:

Zowie jest porównywalny ze znacznie bardziej wyblakłymi barwami od LG

LG (z oficjalnej dystrybucji) nie mają wyblakłych barw....

Jeśli masz wyblakłe barwy na LGku to znak że ktoś (najpewniej kurwiszony z acpl) grzebali coś w oprogramowaniu

Youki
komentarz
komentarz

Przecież napisałem, że Zowie ma bardziej wyblakłe barwy na domyślnych ustawieniach niż LG, nie na odwrót.

 

  • Haha 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.