x-kom hosting

BSOD w idle

lukasin
utworzono
utworzono (edytowane)

Hej,

 

Od dwóch tygodni mam problem z moim kompem który prezentuje się:

i3-6100 + MSI GTX750Ti + ASUS H110M-K + HyperX DDR4 8GB (jedna kostka) + Corsair CX500 (o taki)

 

Problem brzmi: tylko w idle, raz-dwa dziennie pojawiają się "zielone kwadraciki" na dolnym pasku Windowsa, następuje freeze paro sekundowy, bsod i restart komputera. Dumpy z bsod w załącznikach.

Testowane różne sterowniki do grafiki, różne systemy - Windows 7 robił dokładnie to samo.

 

Temperatury są raczej w normie - 50 parę stopni procesor w OCCT przy obciążęniu, koło 70 owy GTX. Testy oraz same gry nie sprawiają żadnych problemów, wszystkie restarty zdarzają się tylko w idle (pulpit/przeglądarka).

 

Prosiłbym o poradę gdzie szukać jeszcze przyczyny, ponieważ pomysły się kończą.

082117-4843-01.dmp

082117-5921-01.dmp

Youki
komentarz
komentarz

Posiadasz dodatkowo zainstalowany jakiś program typu GeForce Experience, Whisper czy coś?

lukasin
komentarz
komentarz

Mam ten wynalazek zwany Geforce Experience, w miarę na bieżąco aktualizowany z sterownikami. Aczkolwiek nie użyłem go jeszcze nigdy.

Myślisz, że w nim może tkwić problem?

Youki
komentarz
komentarz

Zaaktualizuj BIOS, zainstaluj na czysto starszą wersje sterowników bez GeForce Experience etc i sprawdź ponownie.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.