x-kom hosting

Windows 10 - format

Marks23200
utworzono
utworzono

Witam,

 

kupilem nie dawno laptop z wgranym windowsem 10 bez płyty, klucza tez nigdzie nie widzę, ale na aukcji pisało, ze jest Windows 10. Ogólnie chce zrobić kompletnego formata, czyli wyczyścić wszystko do zera i po robić partycje po swojemu, ale nie wiem jak to zrobić nie tracąc oryginalności windowsa, na aukcji pisało cos ze z dysku recovery mam odpalić czyszczenie systemu ale domyślam sie ze to nie bedzie kompletny format. Jedynie co mi przychodzi na myśl to wypalić płyte, zrobić formata i potem wpisać klucz, tylko ja nie mam nigdzie klucza, ale gdzieś widziałem programy wykrywające wpisane klucze w Windows. Sorry ze trochę nie zrozumiałe napisałem posta ale cieżko skalda mi sie zdania na komórce, pozdrawiam 

Youki
komentarz
komentarz

Masz partycje Recovery. Za jej pomocą możesz przywrócić ustawienia fabryczne. 

Podaj producenta laptopa.

Marks23200
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale wtedy nie bedzie kompletnie wyczyszczony, po drugie czy bede miał możliwość zrobienia partycji jak zrobię to za pomocą recovery. Chce Po prostu mieć czyściutki system tak jak po kompletnym formacie. Lapek to Hp omen

koper000
komentarz
komentarz (edytowane)

Pewnie Lenovo kupiłeś? Ja też mam i niepodobna mi się że Lenovo instaluje kupę niepotrzebnych rzeczy i chyba też będę musiał przeinstalować.

NvidiA
komentarz
komentarz

1.Start

2.Ustawienia

3.Aktualizacja i bezpieczeństwo

4.Odzyskiwanie

I tam masz przywrócić do ustawień fabrycznych

Aisa211
komentarz
komentarz

Ściągnij obraz ISO ze strony Microsoftu i postaw normalnie. Klucz wyciągnij np programem win key Finder i wpisz jak Cię poprosi. Ja tak robiłam na łapki Hp i wszystko było/jest ok


Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.