x-kom hosting

[AOKP] Galaxy S III mini nie wykrywa karty SIM

BartekXD
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam Samsunga Galaxy S III mini z custom ROM AOKP (Android 7.1.2). Otóż mam problem (a właściwie 2), gdyż mój telefon nie wykrywa karty SIM (drugi to nie dzałające podświetlenie przycisków back i menu, ale mniejsza o to ^_^). Dodam, że na stock ROM i drugim telefonie z javą wszystko dzała. Zrobiłem flash telefonu bo mi strasznie lagował (teraz chodzi dużo lepiej). Więc, czy jest jakieś rozwiązanie problemy z wykrywaniem karty SIM? Noszenie dwóch telefonów nie jest zbyt wygodne :(.

Youki
komentarz
komentarz
11 minut temu, BartekXD napisał:

Dodam, że na stock ROM

Wgraj testowo inny custom ROM i sprawdź czy tak samo. :) 

BartekXD
komentarz
komentarz

 

10 minut temu, Youki napisał:

Wgraj testowo inny custom ROM

A czy można by było zostawić to jako ostateczność (po prostu nie chce mi się znowu czekać)?

Youki
komentarz
komentarz

Na co czekać? ;)

Sprawdzałeś czy inni na tym ROMie takich problemów nie mają?

BartekXD
komentarz
komentarz (edytowane)

Też mają :( (cyanogen mod, ale aokp jest właśnie bazowany na cm).
EDIT: A może SIM lock jest winny (karta orange, telefon kupiony (nowy) w komisie, ale brandowany orange)

Edytowane przez BartekXD
EDIT
Youki
komentarz
komentarz

Przy simlocku z tego co pamiętam komunikat występował na początku o tego typu blokadzie, zawsze możesz włożyć karte innego operatora i sprawdzić.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.