x-kom hosting

przypadkiem wyłączym powiadomienia

zbigniew12345
utworzono
utworzono

Witam 

 

 

Jestem tu nowy na forum i miło mi wszystkich poznać :) 

 

 

 

Mam mały problem. Windows 10 zawsze się mnie pytał przed instalacja jakiegoś pliku czy na pewno uruchomić ta aplikację. Niestety moja kuzynka wyłączyła mi te opcje i nie wiem gdzie mogę to od nowa włączyć. Wiem że się da bo znajomy mi o tym mówił ale powiedział że nie ma czasu zajmować się takimi pierdółkami. Czy moglibyście mi pomóc :)

Youki
komentarz
komentarz

Panel sterowania - Zabezpieczenia i konserwacja - Zmień ustawienia funkcji Kontrola konta użytkownika.

zbigniew12345
komentarz
komentarz

dziękuje za odpowiedź o to mi chodziło :) 

 

 

PS: gdy wchodzę w  ustawienia > system > pamięć i tam w Lokalizacjach zapisywania wybrałem inny dysk niż systemowy we wszystkich możliwych przypadkach to pomimo instalacji niektórych programów jak np chrome (gdzie manualnie nie mogę wybrać miejsca instalacjii) i tak instalują się na dysku systemowym dlaczego ? 

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż jak to masz ustawione.

Będę musiał poszukać na necie bo nie mam pojęcia :V 

zbigniew12345
komentarz
komentarz

w ten sposób

123.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.