x-kom hosting

Windows 10 OEM

lokaman
utworzono
utworzono

Cześć.

Piszę bo potrzebuję pomocy , właśnie skończyłem składać mój nowy komputer i zostało mi tylko zgrać na niego system operacyjny . Kupując pozostałe podzespoły kupiłem Windows 10 w wersji OEM i nie  wiem jak mam go zainstalować . Jestem wielkim amatorem jeśli chodzi o komputery ale wiem ze systemy operacyjne w wersi OEM są po zainstalowaniu "przypisane " do płyty głównej danego komputera . Proszę więc o prostą "instrukcję " krok po kroku jak mam zainstalować nowy system. Z góry dzięki za pomoc. :)

Youki
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, lokaman napisał:

roszę więc o prostą "instrukcję " krok po kroku jak mam zainstalować nowy system

Tak samo jak każdy inny.

Uruchamiasz instalator bootując z CD czy tam pendrive, podajesz klucz, wybierasz partycje na której chcesz zainstalować system i klikasz dalej :D 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.