x-kom hosting

Problem z Karta sieciową!!!!!

Davids_1991
utworzono
utworzono

Mam maly problem gdy wlaczam komputer wyskakuje blad stop na niebieskim tle dokladnie Stop:0X0000007E(0XC0000005,0XF7EC2976,0XF8ABBF7C,0XF8ABBC78) i niemoge wlaczyc komputera chyba ze odlacze internet to wtedy wlancza sie bez problemow niewiem co z tym zrobic sterowniki do karty sieciowej mam zainstalowane orginalne od mojego komputera.Pomoze ktos;(

rysiaczek91
komentarz
komentarz

Po pierwsze ustaw taktowanie na standardowe. po drugie wyjmij 1 kość pamięci. sprawdź czy odpali jak nie to podmień kostki. Generalnie wygląda na to że coś nie wytrzymuje przetaktowywania.

Rozwad
komentarz
komentarz

??z kąd ci do głowy takie smieszne zeczy przychodzą?? chyba wyraznie napsał ze jezeli odłączy neta to sie włącza bez problemu, wiec raczej niejest to wina pamięci ani przetaktowania :/ pomysl zanim napiszesz cokolwiek... posty ci nieuciekną.

rysiaczek91
komentarz
komentarz

Taka rzecz mi przyszła do głowy Rozwad ponieważ po prostu wpisałem numer błędu w google i coś takiego znalazłem :P

Rozwad
komentarz
komentarz

<sciana> moze bys sprawdził wiarygodnosc tego zródłą a nie odrazu piszesz głupoty :/ to tak samo jakbym wpisał czy psy mówią i wzią pierwszą wypowiedz ze potrafią...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.