x-kom hosting

Laptop do gier 4000-4500 Dubaj

klakier77
komentarz
komentarz

Jescze pytanko. Podczas grani w battlefield 1 po dluzszym czasie zasilacz sie mocno nagrzewa, nie jest cieply a aż w reku nie mozna trzymac. Normalne to?:D

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

Youki
komentarz
komentarz

@klakier77, kupiłeś już ten dysk?

On niestety nie będzie kompatybilny :/

klakier77
komentarz
komentarz

Nie nie, póki co nie kupuje bo powiem ci szczerze że na tym HDD tak źle nie działa ten laptop, wiadomo uruchamianie systemu i jak sie aplikacje na raz odpalają przy starcie to muszę czekać trochę, ale np ładowanie mapy  bf1 długo nie trwa więc nie wiem czy jest mi to teraz potrzebne, ale myśle za to żeby dokupić jeszcze z 4-8gb ramu, bo battlefield 1 troche go zjada. Tylko pytanie czy przy upgrade podzespołów nie stracę gwarancji. Czy mogę normalnie odkręcić pokrywę zamontować ram w odpowiednie miejsce i tyle? I czy wtedy będę coś musiał zmieniać w biosie? czy system raczej sam to zaakceptuje? A no i pytanie co do procesora, bo przy graniu mam 100% zużycia i też zastanawiam się czy to ma spory wpływ na granie bo aktualnie mam taki problem że przy graniu na medium powinienem mieć około 70fpsów w górę a mam 60 i przy wiekszej zabawie spada do 30 a nawet mniej. I czytałem trochę, że może być to też problem z procesorem że albo go coś blokuje albo coś mu zabiera jeszcze zużycia jakieś inne programy np. Albo problem z kartą, więc celuje też w sterownik bo pobrałem najnowszy ale spróbuję dzisiaj przywrócić stary. I odpale gierkę na starym zobaczę jak smiga. Mogę normalnie dać przywracanie systemu na dzień w którym ten sterownik nie był zainstalowany i będzie ok? 

Wybacz, że tak zaspamowałem nieprzejżyście ale siedzę w pracy i od razu wszystko napisałem bo podbiegam do komputera co chwile ;)

Youki
komentarz
komentarz

Możesz dołożyć RAM oraz dysk. Więcej tam nie ma i tak co do wymiany. ;)

3 godziny temu, klakier77 napisał:

że przy graniu na medium powinienem mieć około 70fpsów w górę a mam 60 i przy wiekszej zabawie spada do 30 a nawet mniej.

A o jakiej grze mowa?

klakier77
komentarz
komentarz (edytowane)

Battlefield 1. A co z gwarancja jak odkręcę pokrywę? i coś w biosie musze zmieniac jak podepnę ram?

Edytowane przez klakier77
Youki
komentarz
komentarz

Do BF'a 1 w MP na większych mapach przy rozdzielczości FHD 8 GB RAM to ciut mało.

Nic, plomb gwarancyjnych na samej obudowie nie ma więc dołożyć RAM czy SSD możesz bez problemów

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.