x-kom hosting

Multimedia czy neostrada orange do 80Mb/s

Matejlipton
utworzono
utworzono

Witam tak jak w temacie ,mieszkam w bloku w centrum miasta

  • 1 miesiąc później...

Julimka
komentarz
komentarz

Oragne coś ostatnio u mnie szwankuje. Mam internet z kabla, a po tych wichurach łącze nie chodzi tak jak wcześniej.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Myślę, że jedno i drugie ciekawe. Multimedia ma żenująco niski poziom obsługi klienta:

https://www.trojmiasto.pl/Multimedia-Gdynia-o8609.html

https://www.ebroker.pl/banki-opinie/multimedia/92/0

 

Co się tyczy Orange 80mbps, to minimalna gwarantowana prędkość ściągania to 40mb/s a wysyłania 4mb/s. Dostaniesz publiczne, dynamiczne IP. Wydaje mi się, że na Neostradę ludzie mniej psioczą niż na Mulitmedię. Z drugiej strony nie jest to wina samej technologii kablowej, która jest świetna, tylko w brakach kadrowych wśród techników w tej firmie. Takie jest moje zdanie.

politolog
komentarz
komentarz
2 godziny temu, MasterYoghourt napisał:

Multimedia ma żenująco niski poziom obsługi klienta:

Mam Multimedię od 7 lat , żadnych problemów . Co do opinii z internetu podchodzę do tego z dużym sceptycyzmem . Ludzie na opiniuj lub innych portalach tylko się żalą lub narzekają . Co do Orange miałem w firmie gdzie pracowałem VDSL , niby 80 Mb/s a download 51 Mb/s rzut kamieniem od DSLAMU . 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

A miałeś kontakt ze wsparciem technicznym Multimedii ?

politolog
komentarz
komentarz

Miałem kontakt bo wykrzaczył mi się modem . Resetowałem go godzinę :D .Moim zdaniem najgorszą obsługę ma internet Vectra , z kamerą wśród zwierząt . Orange deklasuje dziadowski sprzęt , BOK średni .

northgard
komentarz
komentarz

Miałem Orange, ale zawsze był jakiś problem (centrum Warszawy). A to zasięg mały, a to padał net. No i piszą np. do 80 mb, a wyciaga 30-40 mb..

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

My mówimy o Orange po liniach telefonicznych.

  • 3 tygodnie później...
kołysanki
komentarz
komentarz

u mnie duży problem był z plusem

official site

Annitka
komentarz
komentarz (edytowane)

Teraz Orange daje neta po światłowodach więc 100 powinno być osiągalne, ja mam Vectre tez czasem są problemy. Rozważam przejście do Orange, bo to co było kiedyś po kablu to nieporozumienie, ale światłowody to co innego.

 

serwispc-inhouse

Edytowane przez Annitka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.