x-kom hosting

Skoki Pingu podczas strzelania cs 1.6

Konddzikoo
utworzono
utworzono

Cześć. Mam otóż dziwny problem z moim pingiem w cs (cs oczywiście steamowy). Gdy sobie gram np kupuję bronie itd nie ma żadnej akcji (np konfrontacji z przeciwnikiem)   ping jest spokojny w miarę od około 60 do 80 ms. Natomiast podczas strzelania skacze do około 130 albo i więcej i delikatnie "laguje" co jest bardzo utrudniające grę ponieważ wtedy jest bardzo zła rejestracja pocisków i ogółem ciężko zabić przeciwnika gdyż recoil zbyt wolno wraca do zera. Po prostu pociski przechodzą prze modele dość często. Mam niestety internet radiowy w Play oferta unlimited LTE. Zasięgu LTE mi nie łapie, czasami jak wiatr dobrze zawieje da się jakoś wymusić lte ale na dość krótki czas. Sieć zazwyczaj jest w roamingu czyli Play (T-mobile). Zasięg jest pełny tryb HSPA+ . Router Huawei E5573. Ogólnie pomimo nie wykorzystania transferu internet śmiga dość kiepsko. Niska prędkość pobierania jak i wysyłania. 

 

Nie wiem czego to jest problem czasami internet śmiga troszkę lepiej ale nadal poniżej 2 Mbps czasami jeszcze gorzej niż wynik ze speedtesta który wrzucam. Ogólnie wyniki mnie nie zadowalają. 

 

Czyżby sieć była aż tak przeciążona?

Play.png

test.png

  • 3 tygodnie później...

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Na samym teście masz prawie 80ms opóźnienia oraz bardzo niski transfer. Zapomnij o grach online.

 

Znajdź gdzie znajduje się antena BTS z którą się łączysz na tej mapie: http://beta.btsearch.pl/

Wybierz UKE, swoje operatora, LTE, oraz swoje miasto. Określ odległość, kierunek oraz przeszkody. Następnie poradź się na stronie bez-kabli.pl, może ktoś będzie w stanie ci pomóc.

Konddzikoo
komentarz
komentarz

Dzięki tak zrobię.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.