x-kom hosting

Płyta główna socket 775 GIGABYTE GA-EP45-DS4

Użytkownik12
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Czy ta płyta by się nadała? Narazie ten procesor a potem na i5 wymienie tylko czy ta i5 bedzie pasowala?? I czy ta karta AMD Sapphire Radeon HD 6790 bedzie pasowala? A na tym procku bedzie lepiej dzialalo niz plyta K9N Neo V3 z prockiem AMD Atchlon 64 X2?

 

https://www.olx.pl/oferta/gigabyte-h61ma-d2v-pentium-g860-6gb-ddr3-lga-1155-CID99-IDnjun6.html

 

Z gory dzieki za pomoc! ;)

Edytowane przez Użytkownik12

  • 2 tygodnie później...
Użytkownik12
komentarz
komentarz

Witam,

Mam pytanie czy do płyty głównej socket 775 GIGABYTE GA-EP45-DS4 bedzie pasował procesor Intel Core 2 Quad q8200 (4 rdzenie) i ile można do tej płyty max włożyć pamieci ram.

Na stronie ze specyfikacja pisze 1333+ mhz czyli jak bedzie mniej np. 667 mhz albo 800mhz to nie bedzie dzialalo???

Z gory dzieki za opdowiedz ;D

 

// Łączę z duplikatem

// Cinomatic

Użytkownik12
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli ze tego mojego procesora nie obsluguje? Tam na tej liscie jest N/A (ja nie wiem co to znaczy wiec nie jestem pewien)

Ale ten moj procesor to jest N/A?

Edytowane przez Użytkownik12
Youki
komentarz
komentarz

Obsługuje od wersji BIOS F9

Cytuj
Intel Core™ 2 Quad Q8200 1333 4MB N/A Yorkfield 45nm R0 95W F9

 

Popatrz co każda kolumna oznacza, na górze masz opisane.

 

Użytkownik12
komentarz
komentarz

Ja nie znam sie na takich rzeczach czyli nie bedzie pasowal?

A w takim razie bedzie ten procesor pasowal do plyty Asus P5W DH Deluxe??

Youki
komentarz
komentarz

Przecież napisałem, że będzie pasować :E

3 godziny temu, Youki napisał:

Obsługuje od wersji BIOS F9

 

Użytkownik12
komentarz
komentarz

Czyli jak do tego procka dokupie ta plyte to wszystko bedzie dzialalo razem z karta AMD Radeon HD 6790? I czy procesor nie bedzie ograniczal karty zeby ona dzialala na 100% mozliwosci??

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli masz obecnie na płycie BIOS w wersji F9 tak. Jeśli w niższej to musisz wgrać najpierw wersję F9.

Użytkownik12
komentarz
komentarz

Ja teraz uzywam tej karty na plycie  K9N Neo V3 z amd Atchlon 64 X2. Procesor razem z chlodzeniem czyli ten q8200 juz kupilem tylko potrzebuje jeszcze plyte glowna jak ta wersje wgrac zeby na tej plycie do tego q8200 wszystko dzialalo?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.