x-kom hosting

Jaki monitor LCD !?

moleto
utworzono
utworzono

Witam przymierzam się do zakupu monitora LCD myśle o jakimś LG jak narazie to jak na moją kieszeń to myśle o

1: 22'' L222WS-SN

2: 19" L1919S

1 to panorama i nie jestem zabardzo przekonany to tego typu rozwiązania

2 to zwykły kwadraciak

Gościu w sklepie poleca mi to 1 rozwiązanie ale sie tak zastanawiam czy on do wszystkiego będzie oki. Komputera głównie uzywam do pracy w word, excel, cad i inne tego typu programy Ale w wolnej chwili lubie sobie zagrać w jakąś kierke albo filmik oglądnąć. Jak panorama będzie sie zachowywała w tych multimediach.

Jeżeli ktoś ma taki monitor to niech coś głębiej mi o nim opisze.

Nocturn
komentarz
komentarz

Mógłbyś powiedzieć ile masz pieniędzy na ten cel? wtedy będzie na pewno łatwiej, 19'nastki w kwadracie nie wziąłbym w życiu. Panorama to świetna sprawa do oglądania filmów tym bardziej.

piku
komentarz
komentarz
Komputera głównie uzywam do pracy w word, excel, cad i inne tego typu programy

To tylko panorama! Też byłem sceptycznie nastawiony do tego typu monitorów ale jak zobaczyłem jak wygodnie się pracuje na tabelach, dokumentach itd, szybko się przekonałem :) Jak się przyzwyczaisz to nie będziesz chciał wracać do kwadraciaków. Poza tym panorama jest naturalniejsza dla wzroku.

moleto
komentarz
komentarz

kasy na monitor ok 900 zł a ta panorama gościu mi w sklepie powiedział że za 820 pójdzie

Nocturn
komentarz
komentarz
kasy na monitor ok 900 zł a ta panorama gościu mi w sklepie powiedział że za 820 pójdzie

Cena ok jak za ten model

Roni11
komentarz
komentarz

Sry ze sie wcinam, ale czy różnica w obrazie pomiędzy DVI-D a 15-stykowym D-Sub jest bardzo zauważalna?

Nie wiem, czy opłaca sie wydawać więcej tylko po to żeby mieć złącze DVI-D.

Sam muszę teraz kupić monitor i sie zastanawiam...

EDIT:

Zastanawiam sie nad:

LINK 1

VS

LINK 2

moleto
komentarz
komentarz

miałem okazje ostatnio w sklepie oglądać te monitory i prawdemówiąc różnicy pomiędzy D-Sub i DVI wcale nie ma tak jak to niektórzy mówią, albo jeżeli jest to pewnie minimalna jest różnica ja jej nie zauważyłem.

Gość
komentarz
komentarz

ja bym wzial LCD 22" LG MONITOR FLATRONLCD L225WS-BF 22'' WIDE. :)

chicek
komentarz
komentarz

ja mam panorame 22" i nie zamienił bym jej na nic innego. Juz po kilku godzinach pracy zaczyan sie człowiek zastanawiac jak to wogole możliwe ze dawniej miał kwadrata i ze ktos takowe wogole robi :P jak mozesz panorame i do tego jakies 22" to sie nie zastanawiaj.

benkowik
komentarz
komentarz

Roni11. Ten pierwszy co podałeś niby ma wysokie parametry lecz jakoś gdy słońce świeci jest słaba. My na informatyce mieliśmy i gdy tylko słońce zaświeciło od razu widzieliśmy siebie. Tylko + bo dobre kąty ma

Czyli tego pierwszego co zaproponowałeś nie polecam :lol:

Roni11
komentarz
komentarz
Roni11. Ten pierwszy co podałeś niby ma wysokie parametry lecz jakoś gdy słońce świeci jest słaba. My na informatyce mieliśmy i gdy tylko słońce zaświeciło od razu widzieliśmy siebie.

Ale tak jest chyba z większością monitorów...

W sumie skłaniam sie do tego drugiego.

Oba maja podobne parametry, a ja wolałbym czarnego. ^^

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.