x-kom hosting

Niski wynik w 3Dmark 06'

bluuu
utworzono
utworzono

No wiec tak..

1. Plyta: ABIT IX38 Quad GT LGA 775 Intel X38 ATX Intel Motherboard

2. Procek: Intel Core 2 Duo E8400 Dual Core Processor LGA775 3.0GHZ Wolfdale 1333FSB 6MB

3: Pamiec: OCZ ReaperX HPC 4GB(2 x 2GB) 240-Pin DDR2 SDRAM DDR2 1000 (PC2 8000) Dual Channel Kit

4: Karta: Visiontek Radeon HD 3870 X2 1GB GDDR3 2XDVI HDTV Out PCI-E DIRECTX10.1 Video Card

5: Zasilacz: CORSAIR CMPSU-520HX ATX12V v2.2 and EPS12V 2.91 520W Power Supply

BIOS - sflashowany do najnowszej mozliwej wersji

Procek - oc 27 %... (dodatkowo wylaczylem wszelkie mozliwe opcje w BIOSIE dla procka..)

Ramy - 5-5-5-15

Grafika - Taktowanie w windzie (bios nie flashowany)

DirectX 9.1, Stery CCC 8.3 (sprawdzane 8.2, 8.1)

Windows XP pro, SP2

Generalnie o co chodzi. Na takim sprzecie w 3Dmarku 06' wynik powinien oscylowac w granicach 13 - 14k, spokojnie bez zadnych problemow. Ba, ludzie maja i wyzsze wyniki. Probuje od paru dni kombinowac z kompem i nadal nie moge go rozgryzc, cos jest nie tak. Nie wiem czy to wina procesora czy karty, tak niski wynik nie powienien miec miejsca..

W ogole na poczatku bez oc mialem wynik ponizej 10k w 3d marku.. dopiero po wylaczeniu opcji w BIOS'sie i zwiekszeniu taktowania procka, udalo sie osiagnac 11300.. porazka.

3Dmark06' - 11k

Same benchmarki na calkowitym default'cie, oraz karta rowniez..

Na zagranicznych forach czytalem o tzw bottleneck'u.. wie ktos cos o tym ?

Jedno pytanie: czy trzeba dawac paste pod radiatory umieszczone na plycie glownej ? ; o

Generalnie wdzieczny bede o wszystko komentarze, problem zapewne ma wiecej osob niz ja.. ;x

Screen oc: http://i27.tinypic.com/1zc9vp.png

Pozdrawiam,

blue

Gość
komentarz
komentarz
Jedno pytanie: czy trzeba dawac paste pod radiatory umieszczone na plycie glownej ? ; o

Nie. Już tam jest, ale nie najlepszej jakości.

MIchall
komentarz
komentarz

faktycznie niski wynik :huh: ja mam 12k na 8800gts 320mb, c2d e6420 3,2ghz 2gb ram800mhz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.