x-kom hosting

[Duża Modernizacja] ~ 3300 zł OC , Moc, Gry

Youki
komentarz
komentarz

Mieszczą się.

 

Daj znać czy faktycznie odebrałeś CPU. ;)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzisiaj odebralem i7 8700k. Kosztowal mnie 1599 zl ,wiec mysle,ze cena bardzo spoko. Co do zestawu to sprzedawca doradzil mi dorzucic troche do plyty glownej i wybrac ta : http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=299922

Pytanie jest takie czy faktycznie jest ona lepsza od tamtego asrocka ? Z tego co patrze to ten Asus ma duzo wiecej wejsc usb niz asrock

Edytowane przez Gość
Youki
komentarz
komentarz

Extreme 4 w zupełności wystarczy :)

 

Gość
komentarz
komentarz

Witam,

mam nadzieje,ze zawracam glowe juz ostatni raz. Mam mozliwosc kupic ASRock Z370 GAMING K6 lub Asus ROG STRIX Z370-H GAMING w takiej samej cenie co asrock z370 extreme 4. Nie ukrywam,ze jezeli chodzi o wyglad to bardziej odpowiadaja mi te 2 wyzej wymienione. Rozumiem,ze asrock z370 gaming k6 to troszke lepsza wersja extreme 4 ,wiec mozna w ciemno brac ?

Youki
komentarz
komentarz

Tak, Gaming K6 możesz spokojnie brać.

 

Gość
komentarz
komentarz

Co do zasilacza. Corsair RM650X kosztuje 5 zl wiecej ,wiec moze warto dorzucic pod "przyszlosciowa" rozbudowe ?

Youki
komentarz
komentarz

Możesz wziąć.

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.