x-kom hosting

UPC 1mb upload

iTALNOTE
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, od  kilki miesięcy mam problem z uploadem ( zauważyłem tylko dlatego bo od dawna streamu nie odpalałem na OBS serwer do warszawy nie każdy również 1mb) ogólnie serwisant powiedział że z downloadem też jest problem bo ze strony bez limitu 40 mb pobierania  300 mb trwało długo,

ogólnie powiedział że sygnał mam bardzo dobry ze strony UPC do mojego miejsca w środę przyjdą  dwa wariaty z laptopem tak pisze może ktoś wie o co tu chodzi?

 

Jeszcze co powiedział że mój kabel na klatce schodowej jest łączony ze starszym typem kabla nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, zdecydowanie kiedyś tak nie było.

 

UPC 240MB   90 ZL MIESIĘCZNIE 

 

PS: SOSNOWIEC JEST Z MOJEGO MIEJSCA ZAMIESZKANIA 15 MIN.  UPLOAD KTÓRY POWINIEN BYĆ 20MB

test.png

 

wysylanie pliku.png

Edytowane przez iTALNOTE

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Poczekaj na techników i wymuś na nich by zrobili testy prędkości upload, takie jak na zdjęciach powyżej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.