x-kom hosting

Uniwersalny monitor.

Sebixxu
utworzono
utworzono

Witam! Kieruję do Was pytanie za ile można "najtaniej" kupić "rozsądny" monitor.
Zastosowania - przeglądanie internetów, czy jakieś prace w programach typu Visual Studio, raczej nie planuję zabawy z grafiką, ale kto wie + gry(LoL, WoW, CS rekreacyjnie, obecnie grałem na 60Hz i pewnie 5ms, jakiś losowy LG Flatron który uległ uszkodzeniu..)
Jest coś tanie i godnego polecenia? Oczywiście raczej 16:9 full HD.

Mati18
komentarz
komentarz

Z nowych poszukaj AOC i2269Wvm za te 450 złotych. Jak stówkę dołożysz dostaniesz LG 24MP48HQ-P. Jak jeszcze 50 złotych to AOC I2481FXH. Wszystko na matrycy IPS z dobrym odwzorowaniem kolorów. Kwestia ile cali potrzebujesz i czy zwracasz uwagę na użyte materiały.

Sebixxu
komentarz
komentarz

Wcześniej miałem 21,5 cala i nie narzekałem. 
Co do materiałów.. Nie raczej nie, chociaż chciałbym kupić coś na tyle solidnego by przetrwało ze mną sporo lat. 
Dodatkowo.. Czy są jeszcze w sprzedaży 4:3? Czy raczej tylko jakieś używki? 
 

Mati18
komentarz
komentarz
4 minuty temu, Sebixxu napisał:

Czy są jeszcze w sprzedaży 4:3?

Są, ale mają niskie rozdzielczości i kosztują horrendalne pieniądze.

Youki
komentarz
komentarz

Prędziej 16:10 będzie łatwiej coś sensownego znaleźć, jeśli nie chcesz typowego 16:9.

Sebixxu
komentarz
komentarz

Hmm nie byłem świadomy istnienia 16:10..
Duża różnica? 

Youki
komentarz
komentarz

f7c6c66d_464947d1315327302-16-10-vs-16-9

Sebixxu
komentarz
komentarz

A więc w sumie nawet lepiej. A więc wtedy mam większy wybór? 

piwot
komentarz
komentarz

Nie, największy wybór masz 16:9

Sebixxu
komentarz
komentarz

Tak czy siak, coś takiego za 400-500zł mógłbym mieć "pod ręką" bo nie wiem czy mój obecny uda się odratować po burzy. 

Youki
komentarz
komentarz

Przy tak skromnym budżecie to i tak za bardzo 16:10 nie dostaniesz. 

Youki
komentarz
komentarz

Ten AOC albo LG 24MP48HQ-P. Zawsze to większa przestrzeń robocza 

  • 1 miesiąc później...
Sebixxu
komentarz
komentarz

Odgrzeję owy temat, planuję zakupić drugi monitor albo główny("lepszy/większy") albo pomocniczy stojący obok aktualnego https://www.morele.net/monitor-aoc-i2369vm-579267/ 
"Wymagania" się nie zmieniają. 
Kwota do około 500zł -> Jeśli będzie pomocniczy może być "słabszy" będzie raczej do jakiś poradników/filmików na YT/artykułów/przeglądania interentu
Jeśli da się kupić coś lepszego za około 500zł to chciałbym co oczywiste, główny był lepszy od obecnego.
 

Youki
komentarz
komentarz

O ile nie przeszkadza Ci wysoka, minimalna jasność luminancji to ten AOC będzie OK. Jeśli przeszkadza to za te 50 zł więcej dostaniesz 24 calowy wariant AOC i2481FHX

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.