x-kom hosting

Jak bezpiecznie podkręcić karte?

Mucios
utworzono
utworzono

Chciałbym podkręcić swojego Geforce 7300.Jak zrobić to całkowicie bezpiecznie_

wojtek1989
komentarz
komentarz

ściągnij program ATItool i tam będziesz miał do wyboru "find max core" i "find max memory"

Od razu odpowiadam na pytanie które będziesz chciał zadać zaraz :P Tak ATItool działa na kartach GeForce mimo że to program ATI

WolfiK
komentarz
komentarz

Jaki model dokładnie?

Mucios
komentarz
komentarz

PALIT Geforce 7300GT 128MB/256Bit DDR3

zuczek33
komentarz
komentarz

Nigdy wiecej tego programu (ATItool). Po zainstalowaniu wlaczeniu testu wyskoczyl jakis niebieski obraz z napisami odrazu znikl i restart kompa. Wlaczylem kompa pochodzil chwile to samo. Az wreszcie udalo mi sie odinstalowac!

WolfiK
komentarz
komentarz
Nigdy wiecej tego programu (ATItool). Po zainstalowaniu wlaczeniu testu wyskoczyl jakis niebieski obraz z napisami odrazu znikl i restart kompa. Wlaczylem kompa pochodzil chwile to samo. Az wreszcie udalo mi sie odinstalowac!

W pełni popieram! Wczoaj z ciekawości odinstalowałem Rivę i zainstalowałem ATItool. Około 17 min. program ustalał maxymalne taktowanie mojego rdzenia. Wyszło na to, że przy taktowaniu 653mhz zawiesił się komp-według instrukcji trzebaby cofnąć 10 mhz w tył i powinno być ok, tymczasem komp mi się już wyłączał w grach przy 600mhz! dla pamięci taktowanie ustaliło się na (uwaga!) 911mhz! Konia z rzędu dlatego kto mi wytłumaczy działanie tego programu :) Ps. Już się bałem że mi kartę sfajczy :)

zuczek33
komentarz
komentarz

u mnie to wygladalo tak ze wlaczylem test. 5 sekund trwalo i nagle niebieski ekran biale napisy i restart kompa. Zasilanie sie wogole wylaczylo myslalem ze cos padlo ale na szczescie komp sie wlaczyl bo mam p35 i to te podwojne botowanie. Po wlaczeniu kompa pokazaniu sie pulpitu to samo. Po nastepnym razie kiedy to odpalil mi sie komp chcialem wejsc w ten program lecz gdy nacisnalem na ikone znow to samo. Po kolejnym wlaczeniu kompa i udanej probie odinstalowania programu to samo. Juz myslalem ze cos zchrzanilem lecz gdy sie wlaczyl wszystko dziala ok do tej pory. NIE POLECAM TEGO PROGRAMU do kart GF. Mozliwe ze na ATI dziala ok ;)

Gość
komentarz
komentarz

Nigdy nie korzystajcie z 2 programów do o/c grafy jednocześnie.

ATITool + Riva Tuner = reset kompa

WolfiK
komentarz
komentarz
Nigdy nie korzystajcie z 2 programów do o/c grafy jednocześnie.

ATITool + Riva Tuner = reset kompa

ja tak jak napisałem, odinstalowałem rivę najpierw :)

zuczek33
komentarz
komentarz

a ja nawet nie zainstalowalem po formacie kompa tydzien temu :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.