x-kom hosting

[~1k$] Wszystko. Czy dostane coś lepszego niż to?

Kardzio
utworzono
utworzono

Witam.

Zwracam się kolejny raz z prośbą o doradzenie nt. kupna laptopa. Budżet wynosi około 4000zł, lecz w tytule jest ~1k $ ponieważ chciałbym spytać, czy dostane coś lepszego niż to.

Komputer będzie mi służyć na conajmniej te 4 lata. Obecnie gram w najpopularniejsze gry typu H1Z1, CS GO, LoL oraz wszelakie gry rpg typu wiedźmin, Lords Of The Fallen czy Shadow of Mordor. Oprócz gier będę go używać do szkoły o profilu informatycznym, więc pewnie będzie jakieś programowanie itp itd. Laptop może być z amazona czy innego sklepu z USA.

Moje wymagania to:

15 cali

Rozdzielczość FHD.

8GB RAM

Fajnie, gdyby posiadał Windows (w ostateczności mogę dokupić osobno) oraz dysk ssd min 240gb.

Z góry dziękuję za pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

Konfiguracyjnie nic wydajnieszego w tej cenie nie dostaniesz.

Kardzio
komentarz
komentarz

Ew. jakaś alternatywa?

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie nic raczej nie wykombinujesz.

 

  • 2 tygodnie później...
Kardzio
komentarz
komentarz

Witam.

Planuje zakup owego laptopa, lecz napotkałem jeden problem. Mianowicie chodzi o to, że w USA w gniazdku napięcie wynosi 110V a w Polsce 230. Czy przez to będę mieć jakiś problem z ładowaniem go?

Youki
komentarz
komentarz

Będziesz musiał zmienić zasilacz na nasze 230V.

 

Kardzio
komentarz
komentarz
55 minut temu, Youki napisał:

Będziesz musiał zmienić zasilacz na nasze 230V.

 

Gdzie będę mógł go kupić?

Youki
komentarz
komentarz

Allegro, ebay.

 

Kardzio
komentarz
komentarz

Ładowarki Acera są uniwersalne? Posiadam starego laptopa acera i ładowarkę do niego. Mógłbyś mi podlinkowac coś? bo nie wiem jak szukać

Youki
komentarz
komentarz

Jaką moc ma ten zasilacz?

Kardzio
komentarz
komentarz

Nie wiem. Gdy będę w domu to sprawdzę i podam a ciebie prosiłbym o podlinkowanie mi czegoś jeśli byłoby nie tak żebym wiedział ile muszę wydać dodatkowo

Youki
komentarz
komentarz

Z tego co znalazłem to w USA jest zasilacz ADP-180MB K w zestawie do tego laptopa, a idąc dalej na YT znalazłem tabliczke znamionową tego modelu i jest on 100-240V czyli zawiera już przetwornice.

 

  • Super 1
Kardzio
komentarz
komentarz

Ok. Dzięki wielkie. Czyli po prostu przejściówka i wszystko?

Youki
komentarz
komentarz

Tak, adapter by wtyczke do gniazdka włożyć.

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.