x-kom hosting

Sieć niezidentyfikowana - włam do komputera?

BeeV
utworzono
utworzono

Witam, od pewnego czasu co chwilę pokazuje mi się pewien komunikat i często muszę resetować modem aby mieć dostęp do internetu. Dziś pojawił się kolejny komunikat że ktoś używa takie same IP jak ja (internet mam tylko na stacjonarnym) Używam win 7 bez SP a kiedyś wyczytałem, że jest jakaś luka w zabezpieczeniach tego windowsa nie wiem czy to nie jest czasami problem. Poniżej przedstawiam zdjęcia.

 

O co chodzi? Mam się czegoś obawiać? Na niektórych stronach wyświetla mi się info że logowanie nie jest bezpieczne i może nastąpić próba wykradnięcia hasła

Bez tytułu.jpg

Bez tytułu2.jpg

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

Jak sam widzisz - nikt tu nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie.

BeeV
komentarz
komentarz

Haha dzięki za treściwą i konkretną odpowiedź. Pozostaje mi samemu dojść do tego co jest przyczyną ... Komp przed formatem jak i po (robiony niecały miesiąc temu) miał identyczne komunikaty. System win 7 64 bit ale myślę, że to przez tą lukę w systemie i muszę zainstalować SP1 

  • 4 tygodnie później...
emil988
komentarz
komentarz

Witam, 

Jeśli temat nie zamknięty i nadal aktualny, napisz proszę jaki masz ruter i czy korzystasz z wifi na innych urządzeniach: telefon, tablet??
wiem że napisałeś że internet masz tylko na stacjonarnym, ale wole się upewnić. :) 
Podaj również proszę markę i model modemu/routera.

 

Pozdrawiam,

Ps. Nie znoszę trololowania :P .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.