x-kom hosting

Urządzenie wielofunkcyjne do drobnych prac domowo-biurowych -waśnie nie wiem za ile ?

zbyszek80
utworzono
utworzono

Chciałbym kupić urządzenie wielofunkcyjne do drobnej pracy dodatkowej w domu, skan dokumentów, plus wydruk jakichś formularzy pewnie kilkanaście, może kilkadziesiąt wydruków w miesiącu. Oczywiście chciałbym wydać możliwie jak najmniej ale aby nie było to jakieś totalne badziewko jednorazowe i do którego nie da się kupić zamienników tuszy. Pewnie byłaby to drukarka atramentowa, mogłaby być czarno-biała ale dobrze byłoby gdyby jednak była kolorowa i z możliwością druku obustronnego. Widziałem w sklepach takie Canony po ok 220 zł więc tak myślę może wydać na coś takiego do 300 zł ? Co byście polecili w tych pieniądzach lub może jednak potrzeba czegoś lepszego ?

Dżony2
komentarz
komentarz

Licz te 5 stówek jak chcesz coś sensownego. PIerwsze co ci moge zaproponować to J105.  Bardzo dobry kombajn:)

mgie45
komentarz
komentarz

Brothery to aktualnie chyba najlepszy wybór, może trochę więcej kaski na starcie trzeba wydać ale za to potem taniej, bo zamienników jest sporo są Actisy, Active Jety. Modele te mają opcje samoczyszczenia więc lepiej wytrzymują przerwy w drukowaniu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.