x-kom hosting

Iphone 6s/plus vs Samsung galaxy s7 edge

lexuZ
utworzono
utworzono

Witam,

Przymierzam się do kupna nowego telefonu, na oku mam dwa modele Iphone 6s plus bądź Iphone 6s albo ewentualnie Samsung galaxy s7 edge.

Z porównania wynika, że zdecydowanie pod względem parametrów góruje Samsung, ale jak to jest w praktyce? Obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem Iphone 5s i nie narzekam, natomiast zdaje sobie sprawę z tego, że w przypadku iphone płaci się nieco więcej za samą firmę. Prosze o pomoc

Youki
komentarz
komentarz

Wszystko kwestia tego, który system Ci bardziej odpowiada. 6S nie jest złym urządzeniem, S7 Edge wygląda tylko ładnie, w praktyce zaokrąglone krawędzie nie są wygodne. 

piwot
komentarz
komentarz

Z racji, że jesteś już posiadaczem iPhona, to 6S będzie dla Ciebie dobrym upgradem i na pewno starczy na dłużej.

S7 zaś to również bardzo dobry telefon z lepszym aparatem od 6S.

 

Co wybierzesz będzie dobrze, wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji.

Besesumber
komentarz
komentarz

Ja brałbym Samsung galaxy s7 świetny telefon

  • 2 miesiące później...
SerwisKomputerowy
komentarz
komentarz

To kwestia budżetu jaki wspomnianych wyżej wymagań, natomiast faktycznie pod katem aparatu to model galaxy S7 wypada lepiej, podobnie zresztą jeżeli chodzi o wydajność. Również jestem za opcją S7 edge.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.