x-kom hosting

Problem steam

Krzaczek11
utworzono
utworzono

Witam, na wstepie chce powiedziec ze jesli zly dzial to sorry (nie wiedzialem gdzie napisac)

Od ostatnich 2-3 dni mam problem ze steamem, dokladniej chodzi o to ze jakby mi sie nie wczytywala strona glowna steama (tam gdzie sa promocje i inne) przez co mam poprostu biale tlo i obrazki (ktore sa pomieszane i nic z tego nie da sie ogarnac). Czy wie ktos jak naprawic ten problem? Prosze o szybka pomoc.

Pozdrawiam :D

Bish
komentarz
komentarz

Reinstal steama był?

Krzaczek11
komentarz
komentarz

tak, reinstalowalem go okolo tydzien temu (przy czym usunely mi sie wszystkie gierki z dysku) i znowu od 2-3 dni mam problem mam ze steamem ;d

zna ktos rozwiazanie tego problemu??? ;/

Besesumber
komentarz
komentarz

Pomogła reinstalacja?

Krzaczek11
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Besesumber napisał:

Pomogła reinstalacja?

 

juz bylo to pytanie wczesniej. Tak pomogla, ale tylko na kilka dni. a Reinstalowac od nowa i pozniej znowu pobierac gier mi sie poprostu nie chce. ;d 

Bish
komentarz
komentarz

Ściągnij sobie starszą wersję steam, która Ci działała normalnie ;)

Krzaczek11
komentarz
komentarz

dobra mniejsza juz z tym, ewentualnie poczekam na kolejna aktualizacje i zobacze czy cos sie zmieni. Jesli to nie pomoze to nie wiem, bo widze ze nikt niestety nie zna odpowiedzi co bym mogl z tym zrobic :/

Bish
komentarz
komentarz
16 godzin temu, Krzaczek11 napisał:

dobra mniejsza juz z tym, ewentualnie poczekam na kolejna aktualizacje i zobacze czy cos sie zmieni. Jesli to nie pomoze to nie wiem, bo widze ze nikt niestety nie zna odpowiedzi co bym mogl z tym zrobic :/

Przecież Ci napisałem co masz zrobić :D

Krzaczek11
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Bish napisał:

Przecież Ci napisałem co masz zrobić :D

 

Wiem, wiem, ale tak to mi sie chyba znowu usunal wszystkie gry ktore pobralem przez steama, a nie chce mi sie od nowa tego pobierac ;d. 

Bish
komentarz
komentarz

To zmień nazwę folderu \Steam\SteamApps\common (sam folder common) na inną, wtedy folder powinien zostać, albo zrób jego kopię.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.