x-kom hosting

Zwróciłem paczkę co dalej robić?

PanHaczy
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie zwróciłem paczkę kupiłem słuchawki w EMAG i je zwróciłem przyjechał dostawca DPD i oddałem mu paczkę ale on mi nie dał pieniędzy kiedy go się zapytałem to powiedział że on tylko paczki zabiera a po pieniądze to ja muszę się z nimi dogadać ale ja nie wiem oco chodzi muszę napisać do EMAG czy co? 

Proszę pomóżcie ! ! !

Youki
komentarz
komentarz

Wszystko piszę na stronie sklepu

Cytuj

5. Kiedy produkt trafi do naszego magazynu, to w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych dokonamy sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia warunki zwrotu zakupów, wystawimy i wyślemy na Twój adres mailowy elektroniczną fakturę korygującą. Po jej akceptacji, w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych (zwykle znacznie szybciej), dokonamy zwrotu zapłaty na wskazane konto lub też wystawimy kupon rabatowy na kolejne zakupy – to zależy od decyzji Klienta (w przypadku wcześniejszej płatności przy pomocy kart podarunkowych kupowanych przez firmy nie ma możliwości zwrotu gotówki).

Jeśli planujesz kolejne zakupy w naszym sklepie, możesz także zablokować na swoim Koncie Klienta zwracaną kwotę i wykorzystać ją przy kolejnych zakupach.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.