x-kom hosting

kolor w tv

ztang
utworzono
utworzono

witam.

mam następujący problem. kupiłem kabel do podłączenia komputera do tv. od strony tv jest wejscie euro natomiast od strony kompa końcówka s-video oraz "dżek" dzwiekowy. podłączyłem i wszystko ok tylko nie moge zlapac koloru w tv - wszystko jest czarno-białe. sprawdzałem juz wszystkie mozliwe podpowiedzi w systemie(vista). zmieniałem rozdzielczość, odświeżanie, sprawdzałem ustawienia w tv - i nic nie pomaga. macie moze jakąś radę?? Dzięki

piku
komentarz
komentarz

W sterowniku karty musisz wybrać odpowiedni system (PAL/NTSC, można też wybrać kraj) dla wyjścia wideo.

ztang
komentarz
komentarz

zmieniałem i zmieniałem, sprawdziłem wszystkie opcje w ustawieniu karty graficznej i nic. sprawdzałem z róznymi krajami i różnymi formatami i kolorów nie ma dalej. w telewizorze nie ma takich opcji ustawiania obrazu. jest tylko chyba jeden system wyświetlania.

Gość
komentarz
komentarz

Z doświadczenia wiem, że w TV-OUT'ach kart graficznych stosowane są dwa rodzaje podłączenia. Występują także dwa rodzaje przewodów i na jednym będziesz miał obraz ok, a na drugim czarno-biały. Inne podłączenie mają karty ATI, a inne NVidia. Myślę, że jest to sprawa przewodu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.