x-kom hosting

wymiana pamięci ram ASUS R510D

WSTiH
utworzono
utworzono

Witam, nie mogę znaleźć dokładnej specjalizacji tego laptopa i nie wiem ile jest slotów na pamięć RAM.

Więc jest do was pytane czy jest jeden slot czy dwa?

I jeżeli jest jeden slot czy da się ten RAM wymienić na 8 GB i oczywiście na jaki :P

 

Youki
komentarz
komentarz

To jest wariant z procesorem AMD tak?

WSTiH
komentarz
komentarz

stary myślę, że tak ale jutro ci dokładniej powiem bo jeszcze kompa nie dostałem do zrobienia 

Youki
komentarz
komentarz

Wersja z Intelem miałą jedno złącze wolne i 4 GB przylutowane. Z AMD nie wiem do końca.

 

WSTiH
komentarz
komentarz

bo własnie pierw bym musiał go rozkręcić i w tedy bym ci zdjęcia wysłał ale to dupa będzie jak przylutowane, bo dla ziomka jakiś tam program do pracy jest potrzebny i potrzeba 8 Gb i własnie myśli coś żeby wymienić te 4 gb na 8, bo inaczej pracować nie możne normalnie. Dobra jutro się odezwę co i jak tak gdzieś 10 postaram się napisać czy amd czy intel

 

Youki
komentarz
komentarz

Nawet jak ma te 4 GB przylutowane to ma drugie złącze wolne gdzie może dać kostkę 1x8 GB co da łącznie 12 GB.

WSTiH
komentarz
komentarz

aaaa... to spoko ale to jest laptop z amd (procesor) wiec i tak muszę rozkręcic go i sprawdzic 

 

czyli kość 1x4gb wsadzić

 

Youki
komentarz
komentarz

Tak, kostkę o takich samych parametrach jak obecna.

 

WSTiH
komentarz
komentarz

no ta jasne i logiczne :P mam na coś szczególnie uważać przy rozkręcaniu? Bo będę pierwszy raz rozkręcać laptopa i nie wiem zbyt na co uważać. Za wszelkie rady i podpowiedzi będę dziękować :P (kiedyś Ci piwo postawie :P

 

Youki
komentarz
komentarz

W tym modelu nie ma przypadkiem klapki serwisowej pod którą będzie złącze na RAM? Taka mała, prostokątna

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.